مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جشن نیکوکاری از چهاردهم اسفندماه در مدارس، مساجد و پایگاه‌های نمازجمع استان تهران همزمان با سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش گویای صنعت، سیدابوالفضل پرپنچی با اعلام برگزاری جشن نیکوکاری از ۱۴ اسفند ماه، افزود: همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد و هفته احسان و نیکوکاری، جشن نیکوکاری از چهاردهم اسفندماه آغاز در استان تهران همزمان با سراسر کشور اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: امسال پایگاه های نیکوکاری به مدت یک روز در سطح معابر برپا خواهد شد و همزمان با هدف ترویج فرهنگ احسان و انفاق در میان کودکان و نوجوانان، یک روز در مدارس نیز شاهد برپایی جشن نیکوکاری خواهیم بود.

پرپنچی خاطرنشان کرد: همچنین در هفته‌های پیش رو، جشن نیکوکاری را در پایگاه‌های نماز جمعه سراسر استان تهران برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با دعوت از مردم و خیّران برای حضور در جشن نیکوکاری و کمک به نیازمندان در روزهای پایانی سال، عنوان کرد: پایگاه های سطح شهر، مساجد، مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد در سراسر استان تهران آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

وی تصریح کرد: همچنین مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستور #۱۲* ، #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* ، شماره کارت شماره کارت۲۰۰۸_۰۰۰۰_۹۹۷۹_۶۰۳۷ و همچنین تلفن گویای ۷۳۵۵_۰۲۱ و درج عدد ۱۶ کمک‌های خود را برای خانواده‌های نیازمند واریز کنند.