آیین کلنگ زنی احداث مسکن مددجویی در شهرستان شهریار با حضور قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران برگزار شد.

به گزارش  گویای صنعت،  آیین کلنگ زنی یک واحد مسکن مددجوی تحت حمایت اداره کمتیه امداد شهرستان شهریار با حضور اسماعیلی، قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران، تیزهوش مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان، امام جمعه، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء و مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شهریار و جمع دیگری از مدیران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

محمدمهدی اسماعیلی، قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران در خصوص این مراسم، اظهار کرد: این پروژه یک واحدی در زمینی با حدود ۸۰متر مربع در متراژ حدود ۵۰ متر همراه با پارکینگ تا پایان امسال با مشارکت سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) احداث و تحویل یک خانواده دونفره که به علت فوت سرپرست تحت حمایت اداره کمیته امداد شهریار هستند، خواهد شد.

وی با بیان اینکه این یک واحد مسکن در زمین خود خانواده مددجو، احداث می شود، افزود: ۲۰۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض، ۵۰ میلیون تومان معوض از سوی کمیته امداد و ۸۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض توسط خیریه حضرت فاطمه زهرا(س) برای اجرای این پروژه تأمین اعتبار شده است.

اسماعیلی، خاطرنشان کرد: کمیته امداد آمادگی دارد در صورت حمایت و تأمین زمین از سوی نهادهای مربوطه و نیکوکاران نسبت به تأمین مسکن خانواده‌های تحت حمایت با مشارکت سپاه سیدالشهداء (ع) و بنیاد مسکن اقدام نماید.