اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت/ به‌دنبال تدوین نظام مسائل محلات هستیم

  پرینت
اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت/ به‌دنبال تدوین نظام مسائل محلات هستیم
شناسه خبر : 71348 | تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱:۴۲ | تعداد دیدگاه : 0 |
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران به اجرای بیش از یک هزار پروژه در پایتخت اشاره کرد و گفت: این امر بیانگر اقبال مدیریت شهری به تحقق مطالبات شهروندی بوده که چگونه نیازهای شهروندان تهرانی احصاء، بررسی، تأمین اعتبار و به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

طی این نشست که با شرکت محمد جواد خسروی شهردار منطقه، مدیران شهری، معتمدین و نخبگان محلات منطقه برگزار شد؛ گزارش پیشرفت مطالبات شهروندان در بخش‌های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، فرهنگی، ورزشی و شهرسازی بررسی گردیده و تدابیری در خصوص اتمام هر یک از آنها اتخاذ شد.
رئیس کمیته عمران شورای شهر، ‌با اشاره به این موضوع که رویکرد نشست مذکور تدوین نظام نامه مسائل محلات پایتخت است؛ اظهار کرد: بدین شکل می‌توان با مطالبات مردمی در بخش‌های مختلف آشنا و با تعیین استراتژی صحیح و اصولی برای اعتلای سرانه های مورد نیاز در محلات همت گمارد.
وی در ادامه گفت: اینکه می‌توان پیشرفت پروژه یا اقدامی را رصد و برای آن نیز پاسخ گوی افکار عمومی بود؛ روشی مطلوب در اداره امور شهر و محله است که نتایج آن در پایتخت مشهود است.
آقامیری در بخش دیگری از سخنان خود اداره اماکن و فضاهای ورزشی توسط مناطق را یکی از پر تکرارترین مطالبات محلات دانست که به تازگی مصوبه شورا را اخذ و طی آن مسئولیت این قبیل امکانات به مناطق بازگردانده شده مگر اینکه مناطق تمایلی به این امر نشان نداده و سازمان ورزش به این امر رسیدگی نماید.
وی همچنین به اجرای بیش از یک هزار پروژه ریز و درشت در پایتخت اشاره و تصریح کرد: این امر بیانگر اقبال مدیریت شهری به تحقق مطالبات شهروندی بوده که چگونه نیازها احصاء، بررسی، تأمین اعتبار و به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

برچسب ها
نوشته های مشابه
نمونه برداری از پساب شرکت لبنیات پاک انجام شد
پایان عملیات بهسازی و زیباسازی بوستان اقبال لاهوری قرچک
آموزش کودکان کار، با مشارکت گروه‌های جهادی انجام می‌شود
بهره‌برداری از زیرگذر کوهک در منطقه ۲۲ با هزینه ۱۳۰ میلیارد تومان
۲۲۰۰متر شبکه فاضلاب جنوب تهران نوسازی شد
شهرداری باقرشهر؛ باز هم انتصابات؛ باز هم مدیران بومی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.