شهردار منطقه۱۳ از اجرای طرح گشت مشترک نظارتی بر خطوط تاکسیرانی با همکاری پلیس راهور و معاونت حمل و نقل ترافیک خبر داد و گفت: تعداد ناوگان خدمات رسان در ترمینال شرق افزایش می یابد.

به گزارش گویای صنعت، محمد هادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه گفت: به منظور نظارت بیشتر بر عملکرد تاکسیرانان در ایام پایانی سال و ارایه خدمات مناسب به شهروندان، طرح گشت مشترک نظارتی بر خطوط تاکسیرانی برای کنترل و نظارت بیشتر بر خدمات رسانی با همکاری پلیس راهور و معاونت حمل و نقل ترافیک از ابتدای اسفندماه اجرا و تا پایان سال ادامه دارد.
به گفته او، در این طرح نظارتی، بازرسان تاکسیرانی در دو شیفت صبح و عصر در پایانه‌های مسافربری سطح منطقه گشت زنی داشته و بر خدمات رسانی به شهروندان نظارت می‌ کنند.
شهردار منطقه۱۳ با اشاره به نظارت ویژه بر عملکرد خطوط تاکسیرانی با توجه به افزایش تقاضای سفر در روزهای پایانی سال اظهار داشت : تاکسیرانان در کلیه خطوط سطح منطقه در تعطیلات نوروز نیز خدمات رسانی خواهند داشت.
محمد هادی علی‌احمدی خاطر نشان کرد: با توجه به وجود ترمینال شرق در این منطقه و افزایش میزان تقاضای سفر در ایام نوروز ، با تقویت و افزایش تعداد ناوگان خدمات رسان در این ترمینال، سعی بر افزایش کیفیت ارایه خدمات به مسافرین را داشته و نظارت در این خصوص تشدید خواهد شد .