فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صمت اظهار کرد: با همکاری خیرین و مردم نوع دوست و با استفاده از ظرفیت بسیج از چند روز گذشته نسبت به جمع‌آوری اقلام و تجهیزات مورد نیاز مردم آسیب دیده ناشی از حادثه زلزله خوی اقدام کرده و به حول و قوه الهی این محموله امروز ارسال شده است.

به گزارش گویای صنعت،  خداداد بیرانوند با بیان این مطلب، افزود: بسیج در همه برهه های زمانی اثبات کرده که لباس رزم پوشیده و گوش به فرمان ولایت فقیه و در جهت خدمت رسانی و ایجاد آسایش ملت شهیدپرور ایران اسلامی گام بر میدارد.

وی ادامه داد: بسیج این بار نیز در جبهه ای دیگر و در کنار مردم زلزله زده خوی و با تمام توان و تا روز آخر انجام وظیفه میکند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صمت، با بیان اینکه بسیج در همه ی شرایط کنار مردم بوده و خواهد بود، تصریح کرد: با پیگیریهای که از مناطق زلزله زده داشتیم اقلام مورد نیاز و ضروری از قبیل پتو، بخاری، دستکش، آب معدنی، بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا و چادر شناسایی، تهیه و ارسال شده است.

بیرانوند در پایان سخنان خود، ضمن تبریک سالروز ۲۲ بهمن از تمامی بسیجیان و کارکنان وزارت صمت که در این امر بسیج را یاری کردن، تشکر و قدردانی کرد.