شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها همزمان با دهه کرامت و سالروز میلاد امام رضا(ع) در میدان خراسان از استقرار پردیس فرهنگی در محدوده مذکور خبر داد.

به گزارش  گویای صنعت، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها همزمان با ایام دهه کرامت و فرارسیدن سالروز میلاد امام رضا(ع) با حضور مداحان سرشناس در میدان خراسان تهران گفت : در این راستا، اداره فرهنگی منطقه ۱۳ نیز با استقرار پردیس فرهنگی، میزبان شهروندان ولایت مدار تهرانی در ضلع جنوبی این میدان خواهد بود.
او با بیان اینکه ویژه برنامه های فرهنگی منطقه به نحوی برنامه ریزی شده که همه قشر ها از آن بهره مند شوند، افزود : در این پردیس، ایستگاه هایی مختلفی با محوریت سلامت، عفاف و حجاب ، کودکان، واقعیت مجازی، زیارت حرمین شرفین با استفاده از عینک های سه بعدی، عکس یادگاری با تمثال شهدا، ورزش و… فعالیت می کند .
در اجتماع بزرگ امام رضایی ها که به همت سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری تهران تدارک دیده شده است، حامد شاکرنژاد قرائت قرآن، حجت‌الاسلام شهاب مرادی، سخنرانی و رضا هلالی، محمدحسین پویانفر، محسن عراقی، محمد فصولی، امین قدیم و سیدمحمدرضا نوشه‌ور مدیحه‌خوانی خواهند کرد.
در این مراسم نماهنگ «مهر خواهر برادری» با نوای محمدحسین پویانفر و رضا هلالی با حضور دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها همخوانی شود.
مراسم اجتماع امام رضایی ها ، دوشنبه ۸ خردادماه از ساعت ۲۰ در میدان خراسان تهران برگزار می‌شود.