مدیرکل کمیته امداد استان تهران از استقرار 260 پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در مسیرهای راهپیمایی روز قدس و محل برگزاری نماز جمعه خبر داد.

به گزارش گویای صنعت، سیدابوالفضل پرپنچی پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه تدبیر امام (ره) باعث شد که قدس به موضوعی زنده و فراموش‌نشدنی در جهان تبدیل شود، اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی، تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به پایگاه های کمیته امداد برای جمع آوری کمکهای مردم استان تهران در روز قدس، اظهار کرد: به مناسبت روز قدس و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به منظور رفاه حال شهروندان برای کمک به نیازمندان در روز قدس پایگاه های کمیته امداد استان تهران آماده جمع آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی افزود: در همین ۲۶۰ پایگاه برای جمع آوری کمکهای مردمی در مسیر راهپیمایی در استان تهران برپا شده است.

پرپنچی با بیان اینکه این صندوق ها در مسیر راهپیمایی و مصلی های نماز جمعه برای جمع آوری کمک های مردمی مستقر می شوند؛تصریح کرد: برای مشارکت مردم نیکوکار و خیّران گرامی برای صندوق های مختلف در جهت کمک به اطعام نیازمندان و ایتام و فرزندان محسنین و …. مخصوص کمک های شهروندان استان تهران تعبیه شده است.