شهردارمنطقه 13 از اصلاح سیستم های آبیاری و آبرسانی این منطقه با هدف صرفه جویی مصرف آب خبر داد.

به گزارش  گویای صنعت، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه بر اهمیت موضوع کمبود آب و لزوم توجه به نحوه ی آبرسانی و آبیاری و استفاده از سیستمهای نوین آبیاری تاکید کرد و گفت: یکی از ملزومات استفاده مطلوب ایجاد شبکه آبرسانی جهت امور فضای سبز شهری است که نیاز به رسیدگی و نگهداشت مستمر دارد .
او افزود :در این راستا، کلیه قطعات و اتصالات آبرسانی در بلوارها و بوستان‌های شرق پایتخت که نیاز به رسیدگی و تعمیر سیستم آبیاری داشت، تعمیر و تعویض شد.
شهردارمنطقه ۱۳ با بیان اینکه طرح ضربتی نگهداشت شهری در حوزه فضای سبز با جدیت پیگیری می‌شود، افزود : با تلاش و زحمات نیروهای زحمتکش حوزه فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۱۳، کار رسیدگی به کیفیت فضای سبز موجود در بوستان ها ، میادین و بلوارها و نگهداشت شهری به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، بدون وقفه در تمامی زمینه ها در حال انجام است.
وی آبشویی و آبیاری درختان، نظافت باغچه ها و معابر، پایش روزانه درختان، هرس سبز، علف کشی باغچه ها، کاشت نهال، حذف کنده، رفع خاموشی بوستان ها و اقدامات مربوط به گیاهپزشکی و برگزاری کلاس آموزشی ویژه شهروندان را از جمله اقدامات اداره فضای سبز در راستای نگهداشت محدوده برشمرد.
محمد هادی علی احمدی یادآور شد: به منظور ارتقای سطح سلامت و آراستگی شهری و در ادامه طرح نگهداشت شهر، کاشت و نگهداری فضاهای سبز و بوستان ها از اولویت های مدیریت شهری در این منطقه به شمار می رود.