کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با انتشار فراخوانی از فعالان صنعت گردشگری کشور برای حضور و مشارکت در نمایشگاه گردشگری TTG 2023 ایتالیا دعوت به عمل آورد.

به گزارش گویای صنعت، شصتمین دوره نمایشگاه بین المللی توسعه صنعت گردشگری کشور ایتالیا از ۱۹ تا ۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور دست اندرکاران صنعت گردشگری از سراسر جهان در مرکز نمایشگاهی شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، مأموریت دارد به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، زمینه مشارکت فعالان و نقش آفرینان صنعت گردشگری ایران و معرفی بیش از پیش ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بی‌شمار کشورمان در نمایشگاه بین‌المللی TTG را فراهم کند.

از اینرو بخش خصوصی، دولتی، دست اندرکاران صنعت گردشگری شامل دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و سایر صنوف مرتبط که تمایل به حضور در پاویون ایران را دارند، می‌توانند از امروز ۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ به مدت ۱۳ روز ( تا ۱۵ مرداد) به وب سایت نمایشگاه‌های داخلی و خارجی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.persiavisit.ir مراجعه و با تکمیل فرم‌های مربوطه، ثبت نام و درخواست خود را ثبت کنند.

همچنین شماره‌ تلفن های ۶۱۹۳۴۳۳۷-۰۲۱ و ۶۱۹۳۴۳۲۳-۰۲۱ به منظور ارائه اطلاعات و آگاهی بیشتر متقاضیان در دسترس قرار دارد.

هدف از برگزاری نمایشگاه توسعه صنعت گردشگری کشور ایتالیا که به عنوان مرکزاطلاعات، ایده‌ها و نوآوری ها برای اپراتورهای گردشگری سراسر جهان شناخته می شود و در هر دوره حدود ۵۵ هزار نفر از آن بازدید می کنند، بازاریابی و رشد صنعت گردشگری در همه کشورها است.

در این رویداد، اپراتورهای بین‌المللی و متخصصین گردشگری از شرکت‌های پیشرو این بخش، هیأت‌های گردشگری، تور اپراتورها، آژانس‌های مسافرتی، خطوط هوایی، شرکت‌های حمل‌ونقل و ارائه دهندگان خدمات گردشگری از ۶۰ کشور جهان حضورخواهند داشت.