غلامحسین کرمی نماینده مردم بوشهر در مجلس شواری اسلامی با اشاره به فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان، بیان داشت: اقدامات اخیر صندوق برای حل مشکلات و چالش‌های آن مورد تایید ماست و این موسسه با استفاده از شرکت‌های زیر مجموعه خود، علاوه بر سودآوری برای فرهنگیان، می‌تواند به عنوان بازوی قوی دولت عمل کرده و به رشد تولید در کشور کمک کند.

به گزارش  گویای صنعت، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: صندوق ذخیره فرهنگیان متعلق به یک فرد نیست بلکه متعلق به همه فرهنگیان کشور است و بخش عمده‌ای از کارکنان کشور را شامل می‌شود، بنابراین دولت باید نگاه ویژه‌ای به این صندوق داشته باشد.
نماینده مردم بوشهر با اشاره به مطالبه صندوق از دولت افزود: صندوق با چالش‌هایی همراه است که مدیران این مجموعه اقداماتی در راستای رفع آنها انجام داده‌اند اما برای حل این مشکلات، دولت نیز باید از صندوق حمایت کند. بنابراین؛ علاوه بر پرداخت مطالبات اعضای این موسسه، باید کمک‌های بیشتری به صندوق انجام دهد.
کرمی با بیان اینکه فرهنگیان همیشه حامی نظام هستند، تصریح کرد: قطعا کمک به رفع مشکلات معیشتی فرهنگیان می‌تواند در ارتقا کیفیت آموزش و رضایت‌مندی معلمان موثر باشد.