حجت الاسلام ادیانی گفت: امروز دشمن با همه ابزار و امکانات به صحنه آمده و همه توانایی های پولی ورسانه ای و تبلیغاتی خود را برای ضربه زدن به نظام و ناامید کردن مردم و ناکارآمدی نظام به کار گرفته است و شبانه روز مشغول تحریف حقایق شایعه پراکنی و دروغ پردازی و علیه نظام اسلامی است.

به گزارش گویای صنعت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در جلسه بصیرت دینی و انقلابی رؤسای عقیدتی سیاسی یگان‌های انتظامی سراسر کشور بیان داشت: اگر می خواهیم در عمق جان و قلب مخاطبان نفوذ کنیم باید در وهله اول خودمان اهل عمل باشیم، با عمل، دیگران را به خوبی ها دعوت کنیم؛ مخاطبین با چشم از ما کار و تلاش بیشتر و بهره ی کم ببینند.

حجت الاسلام ادیانی افزود:البته اینکه اگر بنا باشد همیشه از انسان خوبی و مکارم الاخلاق ساری و جاری شود باید اهل مراقبت و معنویت و حلم باشد و مکارم الاخلاق را در وجود خودش نهادینه کند. مقبولیت و محبوبیت ما به اندازه معنویت و میزان ارتباط ما با خدا و خدمتگزاری صادقانه و بی منت است و همه مسؤلین و کارگزاران باید از این فرصت مسؤلیت برای گره گشایی از مشکلات مردم قدم برداریم.

وی ادامه داد: امروز دشمن با همه ابزار و امکانات به صحنه آمده و همه توانایی های پولی ورسانه ای و تبلیغاتی خود را برای ضربه زدن به نظام و ناامید کردن مردم و ناکارآمدی نظام به کار گرفته است و شبانه روز مشغول تحریف حقایق شایعه پراکنی و دروغ پردازی و علیه نظام اسلامی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی اشاره کرد: دشمنان چشم دیدن پیشرفت و ترقی و آرامش کشور را ندارند و تلاش دارند کشور ما را بی ثبات کنند اما با لطف و مدد الهی و هدایت های پیامبر گونه و حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری بی نظیر مردم عزیز و فداکاری و ایثارگری و رصد اطلاعاتی نیروهای انتظامی امنیتی بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.