سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند 4 نفره آدم ربایی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان، خبر داد و گفت: طی عملیاتی 48 ساعته این افراد دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ “محمد قاسم طرهانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در تاریخ پانزدهم مرداد ماه امسال فردی با مراجعه به پلیس آگاهی ادعا کردکه توسط چند مرد در محله چشمه علی “شهرری” ربوده شده و پس چند روز اذیت و آزار وی توسط آدم ربایان، او را در اطراف شهرستان ری رها کرده اند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی سریعاً وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری پس از بررسی و به کارگیری اقدامات فنی پلیسی و به کارگیری منابع اطلاعاتی طی روزهای آتی، موفق به شناسایی ۲ تن از اعضای باند آدم ربایان شده که طی یک عملیات ضربتی هر ۲ دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده، متهمان به جرم خود اعتراف و همدستان خود را معرفی کردند که متعاقب آن، روز گذشته در عملیاتی ضربتی و منسجم ۲ نفر دیگر اعضای باند نیز دستگیر و علیرغم انکار اولیه در مواجهه با دلایل و ادله پلیس به جرم خود اعتراف کردند.
سرهنگ طرهانی در پایان، با بیان اینکه پلیس به مخلان ناامنی مجال هیچگونه اقدامی را نخواهد داد و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند، بیان کرد: با تکیم تحقیقات و بازجویی های انجام شده هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی منتقل شدند.