سرهنگ مومنی گفت:ترافیک امروز از ساعت 5:30 شروع شده ولی ترافیک خلوتی را در سطح شهر تهران شاهد هستیم.

به گزارش  گویای  صنعت، سرهنگ احسان مومنی گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه بیستم خرداد ماه نشان از معابر و بزرگراههایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات بخاطر افزایش سرعت ها توسط برخی از رانندگان دارد .
وی بیان داشت : معابر بزرگراهی مانند بزرگراه شهید بابایی ، شهید سلیمانی ، علامه ، و بسیج خلوت هستند و محورهای بزرگراهی مانند همت از جنت آباد ، بابایی از امام علی (ع) نیمه سنگین می باشند .
وی افزود: با رصد دوربین‌های پلیس راهور تهران بزرگ از سطح شهر تهران وضعیت تردد در معابر مختلف شهر تهران عادی و ترافیک روان است و حادثه خاصی گزارش نشده است.
سرهنگ احسان مومنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
وی گفت : رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد نمایند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خودرا به موقع متوقف و از برخورد پرهیز نماید .
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت : با توجه به تغییر ساعت و شروع به کار ادارات ترافیک امروز از ساعت ۰۵:۳۰ صبح شروع شد این در حالی است که قبلا ترافیک از ساعت ۰۶:۳۰ شروع می شد که این اقدام باعث شده است که ترافیک در طول روز پخش گردد که البته بار ترافیکی بعدی از ساعت ۰۸:۰۰ آغاز می گردد و بعد از ظهر ها هم ترافیک به همین صورت در ساعات مختلف پخش می گردد .
سرهنگ مومنی گفت : البته فعلا سه روز از اجرای این طرح گذشته است و مدارس نیز تعطیل هستند و نمی توان درباره ترافیک اظهار نظر کرد اما فعلا وضعیت ترافیکی مطلوبی را شاهد هستیم.