رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پیامی از مشارکت گسترده و پرشور ملت رشید ایران به ویژه شهروندان فهیم تهران در ششمین انتخابات مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که تصویری از همدلی، وحدت و جمهوریت ملت ایران بود؛ قدردانی کرد.

به گزارش گویای صنعت، رئیس و اعضای شورای شهر تهران در پیامی از حضور گسترده مردم در انتخابات ۱۱ اسفند  قدردانی کردند. متن پیام بدین شرح است:
انتخابات یازدهم اسفند ۱۴۰۲ و مشارکت گسترده و پرشور ملت رشید ایران به ویژه شهروندان فهیم تهران در ششمین انتخابات مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصویری از همدلی، وحدت و جمهوریت ملت ایران بود.
آحاد ملت ایران و شهروندان کلانشهر تهران با حضور در انتخابات یازدهم اسفند به همه دنیا نشان دادند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با یاری مردم بنا شد، امروز نیز پس از قریب به پنج دهه، مورد اعتماد و حمایت قاطبه مردم قرار دارد و با وجود همه کارشکنی ها و برنامه ریزی های دشمنان برای کاهش حضور مردم، شاهد حضور چشمگیر و حماسی مردم در انتخابات بودیم.
مشارکت میلیونی مردم در این انتخابات علاوه بر تبلور اقتدار، مشروعیت و مقبولیت این نظام مردمی، مسئولیت زمامداران و مسئولان را در ارکان مختلف نظام سخت تر می کند چرا که باید با تلاش برای خدمت بیشتر و برنامه ریزی برای تحقق  مطالبات و خواسته های آنان و حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی، قدردان این حضور گسترده و میلیونی بود.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک این دستاورد بزرگ حضور ملت و تبریک به منتخبان انتخابات و با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مراتب توفیق، سربلندی و بهروزی را برای همه منتخبان و ملت شریف ایران مسئلت دارد.
مهدی چمران
رییس شورای اسلامی شهر تهران