حجت الاسلام ادیانی افزود: امروز بالاترین معروف در مجموعه انتظامی، تربیت مدیران لایق، با روحیه جهادی و در تراز انقلاب اسلامی است و انتظار است همه فرماندهان، مدیران و آحاد کارکنان شریف انتظامی به احیای امر به معروف و نهی از منكر اهتمام داشته باشند.

به گزارش گویای صنعت، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی در سومین گردهمایی سراسری آمرین به معروف و ناهیان از منکر در ستاد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اینکه  دو فریضه امر به معروف و نهی از منکراز بالاترین و شریف ترین واجبات الهی هستند، بیان داشت:  جامعه اسلامی با امر به معروف و نهی از منکر زنده می ماند و پایداری و استقامت حکومت اسلامی به امر به معروف و نهی از منکر است.
وی در ادامه گفت: امر به معروف و نهی از منکر پایه و اساس سایر فرائض اسلامی است که اگر این دو وظیفه مقدس ترک گردد و خوبان برای انجام آن سینه سپر نکنند جامعه و امت اسلامی گرفتار مصیبت های جبران ناپذیری خواهند شد.
حجت الاسلام ادیانی افزود: امر به معروف و نهی از منکر دو واجب و فریضه الهی است که امروز مجموعه عظیم و مقتدر انتظامی در کنار سایر نهادهای مسئول وظیفه اجرای آن را عهده دار می باشد که بنا بر وظیفه ذاتی خود مروج هنجار و مقابله کننده با ناهنجاری هاست.

وی در پایان بیان داشت: امروز بالاترین معروف در مجموعه انتظامی، تربیت مدیران لایق، با روحیه جهادی و در تراز انقلاب اسلامی است و انتظار است همه فرماندهان، مدیران و آحاد کارکنان شریف انتظامی به احیای امر به معروف و نهی از منکر اهتمام داشته باشند.