اولین نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ بخشداری‌های استان تهران با حضور محمد صائبی مشاور استاندار در سالن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بخشداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش گویای صنعت، اولین نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ بخشداری‌های استان تهران با حضور محمد صائبی مشاور استاندار و مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران، هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک و مدیران روابط‌عمومی بخشداری‌های تابعه استان تهران در سالن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بخشداری کهریزک برگزار شد.

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران در ابتدا به تشکیل گارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف اعم از آموزش، اخبار، ارزیابی، انتخابات، رسانه و فضای مجازی، مدیریت بحران و… اشاره نموده و گفت: این کارگروه‌ها به منظور برنامه‌ریزی و اثربخشی اقدامات پیشنهادی مدیران روابط‌عمومی بخش‌های تابعه تشکیل گردیده و پس از عضویت مدیران روابط‌عمومی بخشداری‌ها در کارگروه‌های یادشده، جلسات مدون مرتبط با موضوع هر‌ کارگروه برگزار خواهد شد.

محمد صائبی خاطرنشان کرد: باتوجه به لزوم هم‌افزایی و تعامل هرچه بهتر میان مسئولان روابط‌عمومی و بهره‌گیری از تجارب یکدیگر، برنامه‌ریزی لازم برای استفاده از شاخصه تجربه‌نگاری و تشکیل شبکه روابط‌عمومی در سطوح مختلف صورت پذیرفته و در آینده نزدیک به مرحله اجرا خواهد رسید.

هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک ضمن اشاره به اهمیت حوزه روابط‌عمومی در دستگاه‌های مختلف گفت: روابط‌عمومی‌ها چشم و گوش دستگاه‌ها بوده و نحوه دریافت مشکلات و انعکاس اخبار، از دریچه و زاویه دید این واحد به سایر ادارات یا عموم مردم صورت می‌گیرد.

بادلی با اشاره به بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری در مسئله امیدآفرینی و روشنگری اظهار داشت: در هر جایگاهی که قرار داریم لازم است به مطالبات مردمی، رفع معضلات و انعکاس خدمات توجه داشته و همه مسئولان و مدیران روابط‌عمومی ‌می‌بایست امید آفرینی به آحاد جامعه را به عنوان یک اصل مدنظر قرار دهند.

گفتنی است در ادامه این جلسه، هریک از مسئولان روابط‌عمومی بخشداری‌ها به تشریح نقطه نظرات و چالش‌های موجود در حوزه فعالیتی خود پرداخته و پیرامون مباحث تخصصی روابط‌عمومی به بحث و گفتگو پرداختند.