در راستای برپایی سفره‌های مادرانه و معنوی و در گرامیداشت نام و یاد شهدا ، شهردار منطقه ۱۳ میهمان منزل خانواده شهید علی تقی زاده در بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان شد.

به گزارش گویای صنعت، در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و با هدف بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با عنوان سفره های مادرانه در منزل شهید علی تقی زاده با حضور محمد هادی علی احمدی ،شهردار منطقه ۱۳ و جمعی از مدیران در محله زاهد گیلانی ناحیه یک برگزار شد.
در این میهمانی ساده و پر برکت که با هماهنگی اداره ایثارگران منطقه ۱۳ و همکاری شهرداری ناحیه یک اجرا شد، شهردار و جمعی از مدیران منطقه ۱۳ در محضر پدر و مادر شهید علی تقی زاده، روزه خود را افطار کردند.
شهردار منطقه ۱۳ در این دیدار گفت : پدران و مادران شهدا مایه عزت و آبروی کشور هستند و امروز وجود این عزیزان برای همه ما یک نعمت است و دعای خیر خانواده های شهدا نیز برای حل بسیاری از مشکلات جامعه راهگشا است.
او خطاب به پدر و مادر شهید تقی زاده تصریح کرد : ما مرهون و مدیون خون شهدا هستیم و یاد و نام شهیدان شما و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی را همواره گرامی و عزیز می داریم و بهروزی و سلامتی و سربلندی همواره قرینِ شما باد.
در پایان این دیدار ،شهردار منطقه ۱۳ با اهدای لوح تقدیر از خانواده معظم شهید تجلیل و هدایایی به فرزندان روزه اولی این خانواده اهدا شد.
شهید علی تقی زاده در سال ۶۶ در سن ١٩ سالگی در مائوت عملیات بیت المقدس ۲ به درجه رفیع شهادت نایل آمد.