به منظور کسب آمادگی لازم در زمان مواجه با بلایای طبیعی ، مانور مقابله با زلزله فرضی ضمن همکاری با دستگاه‌های اجرایی استان تهران برگزار شد.

به گزارش گویای صنعت، علیرضا فلاحی مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل در تشریح  این خبر گفت: مانور مقابله با زلزله فرضی و پیامدهای حاصل از آن در روزچهارشنبه ۲۴ آبان ماه ، طی هماهنگی  مدیریت بحران استان تهران با همراهی تیم‌های ارزیاب و مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی در بوستان ولایت انجام شد.

علیرضا فلاحی افزود: در این مانور که به منظور هماهنگی و توانمندسازی نیروهای عملیاتی هلال احمر و سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری،امدادو نجات، نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، اورژانس، پلیس راهور، شرکت آب، برق، گاز، مخابرات و حراست‌ دستگاه‌های مذکور، برای مقابله با شرایط اضطراری برگزار شد، باحضور علیرضا زاکانی شهردارتهران، سردارجلالی رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور و دکتر ترکی معاون دادستانی کل کشور، سناریو مانور از پیش طراحی شده  و روش مقابله با آن توسط دستگاه‌ها آزمایش شد.

وی در پایان به اسکان آزمایشگاه سیار در کنار دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وهمراهی همکاران  روابط عمومی شرکت و همیاران آب که با برپایی غرفه مدیریت مصرف و اهدای هدایای تبلیغاتی پذیرای بازدیدکنندگان بودند، اشاره کرد.