در راستای ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف برای عموم مردم کشور، زین پس حراج های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بصورت الکترونیکی از طریق سامانه تدارکات الکتروینکی دولت برگزار می شود.

به گزارش گویای صنعت، آرش عسکری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اعلام کرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده با سازمان اموال تملیکی، نخستین حراج در سامانه منتشر شده و در حال برگزاری می باشد.

عسکری افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای این حراج ها این می باشد که کالاها بصورت تکی فروخته می شود و تمامی آحاد مردم می توانند بدون هیچ محدودیتی دراین مزایده ها شرکت نموده و با قیمت مناسبتری خرید خود را انجام دهند.

ایشان در خصوص هزینه ثبت نام برای شرکت در این حراج خاطر نشان کردند: ثبت نام رایگان می باشد و نیازی به دریافت گواهی امضا (توکن) هم نیست و علاقمندان می توانند جهت مشاهده و ارسال پیشنهاد قیمت به صفحه نخست سامانه- بخش مزایده- لینک “حراج خرده فروشی اموال تملیکی” یا منوی “آگهی های عمومی” مراجعه فرمایند.

ثبت نام و ورود از هریک از دو آدرس زیر:

۱- از طریق سایت سامانه ستاد:

https://reg.setadiran.ir/reg/ui/web/onlineRegisterationIdentityLoad

(پس از ثبت نام: ورود به صفحه نخست سامانه ستاد- بخش “مزایده”- لینک “حراج خرده فروشی اموال تملیکی” یا ورود به منوی “آگهی های عمومی” و سپس انتخات “سازمان اموال تملیکی” از قسمت “دستگاه های اجرایی”)

۲- از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند:

https://sso.my.gov.ir/login

(پس از ثبت نام: انتخاب “ورود به سامانه های ملی و استانی”- “وزارت صنعت، معدن و تجارت”- “مرکز توسعه تجارت الکترونیکی”- “سامانه تدارکات الکترونیکی دولت”)

روز برگزاری حراج و ارسال قیمت: شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ از ۸ صبح تا ساعت ۲۳:۵۹ شب

علاقمندان می توانند جهت اطلاع از جزئیات کالاها و همچنین مطالعه سند راهنمای شرکت در حراج، به سایت سامانه به آدرس setadiran.ir مراجعه نموده ویا با مرکز تماس سامانه ستاد به شماره ۱۴۵۶ (داخلی ۵) تماس حاصل نمایند.