شهردار منطقه 13 از برپایی نمایشواره بزرگ فرهنگی-هنری با عنوان راز پنهان در کوچه های بنی هاشم به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) خبر داد.

به گزارش گویای صنعت ، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه با اشاره به برگزاری نمایشواره بزرگ فرهنگی-هنری ” کوچه های بنی هاشم ” در این منطقه گفت : این نمایشواره به صورت تلفیقی از تئاتر زنده، نمایش رادیویی و دکور و روایتگری است از ۱۳ آذر ماه لغایت ۳۰ آذر ماه از ۱۸ الی ۲۱ در نبش خیابان محوی واقع در خیابان پیروزی در معرض دید علاقه‌مندان است.
او افزود: در این نمایشواره، گوشه‌هایی از مصائب وارد آمده بر تنها دخت گرانقدر پیامبر اکرم (ص)، پس از شهادت آن بزرگوار در فضایی الهام گرفته از معماری مدینه منوره اجرا می‌شود.
شهردار منطقه ۱۳ ضمن تاکید بر ضرورت گرامیداشت ایام فاطمیه، از حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان نماد اقتدار و صبر و استقامت یاد کرد و یادآور شد : این ایام بهترین فرصت برای شناخت حضرت فاطمه(س) است و در این راستا، ویژه برنامه هایی توسط اداره فرهنگی و سرای محلات برگزار می شود.
همچنین ، مدیر کل فرهنگی، معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه محمد رسول الله ، مدیر فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از نمایشواره بزرگ فرهنگی- هنری در آستانه ایام عزاداری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) بازدید کردند.