شهردار منطقه۱۳ از اجرای نمایش های ترافیکی در مدارس این منطقه۱۳ به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و افزود:در قالب این طرح، دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس محدوده با موضوعات ترافیکی آشنا می شوند.

به گزارش گویای صنعت، محمدهادی علی احمدی، شهردار منطقه۱۳ ارتقای فرهنگ ترافیکی و کاهش تصادفات رانندگی را نیازمند فرهنگ‌سازی با بهره‌گیری از ابزارهای ارتباطی دانست و افزود: برای همه دانش آموزان مقطع ابتدایی منطقه، نمایش هایی با موضوعات ترافیکی برگزار شده و این برنامه به مناسبت عید سعید فطر در هفته نخست اردیبهشت ماه نیز ادامه می یابد.
به گفته او ، نمایش ترافیکی با موضوع کاهش تصادفات در مدارس مقطع ابتدایی شامل دبستان های والعصر(عج)، کمال، حقیقت، احمد معین ، یاران امام خمینی(ره) و زراعتکار برگزار شده و در هفته جاری نیز در ۷ مدرسه دیگر برگزار خواهد شد.
شهردار منطقه۱۳ با اشاره به استمرار طرح نمایش های ترافیکی در مناسبت های مختلف خاطر نشان کرد: در سال‌های اخیر، فرهنگ‌سازی ترافیکی در بین دانش‌آموزان، نتایج مطلوب و قابل قبولی داشته و باعث شده این آینده‌سازان کشور از سنین پایین، با رعایت قوانین و مقررات آشنا شوند و در ترویج این مهم همکاری و همراهی کنند.