چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده های کارکنان فراجا 26 لغایت 28 بهمن ماه سالجاری با حضور ۵۰۰ نفر از نخبگان قرآنی خانواده کارکنان فراجا در مشهد مقدس برگزار می گردد.

به گزارش گویای صنعت،  سردار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور اظهار داشت: انس با قرآن ضامن سعادت انسان در دنیا و آخرت است که در راستای ترویج فرهنگ ناب و انسان ساز قرآن و همچنین ایجاد فضای معنوی و قرآنی و شناسایی استعداد ها و معرفی الگوهای برتر قرآنی بین خانواده کارکنان فراجا و نهادینه شدن احکام و معارف حیات بخش قرآن در جان ودل مخاطبین، چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده های کارکنان فراجا از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۸ بهمن ماه سالجاری در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) با حضور ۵۰۰ نفر از نخبگان قرآنی خانواده کارکنان فراجا برگزار می گردد.

سردار بهرامی افزود : مسابقات در شش گروه همسران، فرزندان دختر(زیر و بالای ۱۶ سال)، فرزندان پسر (زیر و بالای ۱۶ سال) و کارکنان شاغل زن برگزار خواهد شد.
وی در ادامه گفت: مراسم افتتاحیه روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور و سخنرانی نماینده ولی فقیه و ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی ج.ا.ایران حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی و مراسم اختتامیه روز جمعه ۲۸ بهمن با حضور و سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان فرمانده محترم کل انتظامی ج.ا.ایران برگزار و از برگزیدگان این دوره نیز تجلیل به عمل خواهد آمد و نفرات برتر این دوره از مسابقات به مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده های محترم نیروهای مسلح که در تیرماه سال آینده به میزبانی فرماندهی انتظامی ج.ا.ایران برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد. معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور اعلام داشت ۲۵ نفر از داوران و اساتید بین المللی قرآن کریم کشور این دوره از مسابقات را داوری خواهند نمود.
وی در پایان افزود: دستاورد انس مستمر با قرآن، رسیدن به حیات طیبه است و قرآن سعادت انسان در دنیا و آخرت را تضمین می کند که در جهت نیل به این هدف مهم، سالانه بیش از ۳۰ عنوان فعالیت و برنامه قرآنی در سطح مجموعه انتظامی اجرا می شود.