فراجایِ مقتدر و مظلوم ترکیب عجیبی است؛ فراجا همان پلیس مظلوم ایران ما که آماج حملات‌ مغرضان و برخی از دوست نماهاست ، آری امنیت به خودی خود ایجاد نمیشود و همگان میبایست برای تامین و ارتقاء آن تلاش کرد و حامی وقدردان تلاشگران عرصه امنیت باشیم.

به گزارش گویای صنعت، سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی فراجا درخصوص شهدای اخیر پلیس نوشت: برای شهدایمان مینویسم ، برای مظلومیت آنان ، برای اشکِ کودکان و سوزِ دل خانواده شان، برای رشادت ، شجاعت ، صلابت و جوانمردی یکایکشان ، یادمان باشد تامین امنیت، هزینه سنگینی دارد و بهای آنرا این روزها پلیس با جانش می پردازد.
باردیگر دو تن از نیروهای خوش خلقِ پلیس در حین تردد درشهر در یک ترور کور وناجوانمردانه توسط تروریست‌های ایران ستیز و اشرار مسلح در سیستان و بلوچستان جانشان رادرطبق اخلاص گذاشتند که جایشان پُر شدنی نیست.
وقتی صحبت از رشته‌های ناگسستنی ماموریت پلیس با روزمرگی های شهروندان به میان می آید سخن گزافی نیست ؛ پَر کشیدنِ ماموران پلیس در ماموریت های درون شهری برای حفظ برقراریِ ایمنی شهروندان در تخریب سازه های نا ایمن درپایتخت موید آن است.
آن هنگام که به مظلومیت شهدای فراجا اشاره می شود، به واقع نمی دانم کفه ی پریشان حالیم برای کدامشان سنگین تر است ؟ برای پیکر همرزمانِ کاربلدِ بی ادعایم که از زیر آوار بیرون آمد و کسی چه می داند زیر آوار ماندن و خاک را به جای هوا به ریه ها فرستادن چیست ؟ همانند غواصان عزیزمان که به جای شنا در اروند رود ، با دست های بسته در خاک دفن شدند.
غم کدامشان را به دوش و دل بکشیم ، آن همکارِ گران سنگمان در کلانتری که در هنگامه دستگیری متهمِ سلاح به دست ، خون داد تا خونِ شهروندی بر زمین نریزد یا آن مامورِ متعهدی که جان فرزندان این مرز و بوم برایش ارجحیت داشت و نخواست که گرفتارِ افیون اعتیاد شوند و در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر جانش را در طَبَقِ اخلاص و هبه این سرزمین کرد ،ویا آن مرزبانِ باغیرتی که جان می دهد ولی خاک نمی دهد، و یا عوامل گشتِ درون شهری که مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند ویا آن گشت پلیس راهور که درجاده مورد پرسش قرارمیگیرد و راهنمایی میکند اما در پاسخ بجای تشکر آماج گلوله و سربهای داغ قرارمیگیرد ، آن مامور چک و خنثی بمب که قیچی بر رشته جان خویش می زند ، برای سرباز خوش غیرتی که آموخته دفاع از وطن و هموطنانش عین همجواری با ایزد است و یا دیگر همکاران شهیدم
بی شک تعدد و گستره‌یِ ماموریت‌های مخاطره آمیز شبانه روزی پلیس، کشف هزاران تن مواد و اقلام ممنوعه، پنجه در پنجه بدطینتان و مخلان نظم و امنیت انداختن و در نهایت تولید امنیت، بهایی دارد و این روزها عزیزانم در فراجا با جان گرانقدرشان این بها را می پردازند.
فراجایِ مقتدر و مظلوم ترکیب عجیبی است؛ فراجا همان پلیس مظلوم ایران ما که آماج حملات‌ مغرضان و برخی از دوست نماهاست ، آری امنیت به خودی خود ایجاد نمیشود و همگان میبایست برای تامین و ارتقاء آن تلاش کرد و حامی وقدردان تلاشگران عرصه امنیت باشیم .
پاس می داریم زحمات همه گرامیان را در سازمان بزرگ پلیس و کلاه از سر برمیداریم وتمام قد به احترامشان می ایستیم ، یقینا بهشت وهمجواری با سالار شهیدان جایگاه شهدای متعهد و مظلوممان میباشد/یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد/ سعیدمنتظرالمهدی – اربعین ۱۴۰۲