سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در بیستمین نمایشگاه ایپاس اظهار داشت: اولویت اصلی ما هوشمندسازی ماموریت‌های پلیس است و در این راستا تعاملات خوبی با شرکت های دانش‌بنیان داشتیم و تعاملات خوبی در این حوزه داشتیم.

به گزارش گویای صنعت، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه برخی تعاملات ما در حوزه آزمایشگاهی است، گفت: تشخیص هویت و ادله الکترونیک، فاوا در حال بهره‌گیری از تجهیزات روز است.
سردار گودرزی در خصوص حضور در بیستمین نمایشگاه ایپاس افزود: این حضور برای دیدن تجهیزات جدید و بهره‌گیری از عملیات‌های آینده پلیس است.
وی خاطرنشان کرد: تجهیزات با کیفتی در این‌ نمایشگاه به معرض دید گذاشته شده که علاوه بر ماموریت‌های پلیس می‌توان در دیگر سازمان‌ها و نهادها استفاده کرد.
در ادامه رئیس سازمان اطلاعات فراجا مطرح کرد؛
شناسایی، جذب و حمایت پلیس از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای کاهش وابستگی به خارج از کشور

سردار غلامرضا رضائیان رئیس سازمان اطلاعات فراجا در نمایشگاه ایپاس با بیان اینکه هر سیستم و دستگاهی یک سری توانمندی‌هایی در اختیار دارد و حال شاید این توانمندی‌ها در راستای اهداف پلیس نباشد، اظهار داشت: ما به دنبال این هشتیم اهداف آن‌ها را با حوزه ماموریتی پلیس نزدیک کنیم.
سردار رضائیان با اشاره به اینکه تسهیل، دقت و سرعت در امورات سه فاکتوری است که با وجود تکنولوژی ایجاد می‌شود، گفت: امروز و با توجه به بومی سازی تجهیزات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه، می‌توان از آن‌ها در راستای ماموریت‌‌هایی که پلیس در پیش دارد به کارگیری شود.
رئیس سازمان اطلاعات فراجا با تاکید بر اینکه باید همه توانمان را برای تقویت شرکت‌های دانش به کار گیریم، خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های کاهش وابستگی به خارج از کشور تقویت شرکت‌های دانش بنیان است.
وی گفت: ما به دنبال شناسایی، جذب و به کارگیری شرکت‌های دانش بنیان در راستای ماموریت‌‌های پلیس هستیم.