سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در روز تودیع و معارفه گفت :بنده به تنهایی نمی توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه باید از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد .

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در روز معارفه خود ضمن قدردانی از فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت : بسیار تشکر می کنم از سردار رادان ، سردار هادیان فر رییس پلیس راهور فراجا ، سردار محمدیان فرمانده تهران بزرگ که پس از ۳۲ سال خدمت به بنده این اعتماد را داشتند تا مرا در جایگاه سربازی برای انجام این خدمت مقدس انتخاب نمایند .
وی افزود : صحبت کردن در این خصوص برای بنده بسیار سخت و سنگین است و از اعتمادی که بنده شده بسیار خوشحالم و ان شاء الله بتوانم با خدمت خوب و موثر از حسن انتخابی که بنده داشته اید را بتوانم جبران نمایم .
رییس پلیس راهور تهران بزرگ که پیش از این سکان جانشینی پلیس راهور تهران را بر عهده داشت افزود : نکته بسیار مهم و اساسی در هر سازمان نیروی انسانی آن مجموعه است که می بایست به نیروها در سطح بسیار گسترده ای خدمات رسانی کرد و اگر می خواهیم رشد را در سازمان ببینیم ، همین نیروی انسانی ما عامل اصلی ترقی و پیشرفت می باشند .
سرهنگ موسوی پور در تشریح قسمت دیگری از اقدامات در دست انجام و برنامه های پیش روی گفت : باید بر پایه همین نیروی انسانی که آمادگی همه جانبه را دارند و از همه نظر به او رسیدگی شده است بهترین خدمات و خدمت رسانی به شهروندان ارائه شود .
وی با اشاره به انجام ماموریت های سنگینی چون اربعین و بازشگایی مدارس اشاره داشت و ادامه داد : بنده به توانمندی کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ در انجام ماموریت ها ایمان دارم چرا که در تمامی این مدت با تمام وجود انان را درک کرده و شناخته ام و از سخنان حضار و فرماندهانی که در جایگاه سخنرانی کرده اند این مهم آشکار است .
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : از چندی قبل کارگروهی ویژه از نخبگان حاضر در پلیس راهور تهران بزرگ و .. استفاده شد و دغدغه اصلی مقام معظم رهبری که در موضوع رفع و کاهش ترافیک بحث راهکار علمی را مطرح فرمودند کمک و بهره جستیم و به ۶۷ برنامه علمی اجرایی با نگاه علمی دست پیدا کرده ایم که ۶۰ برنامه آن کوتاه مدت است تا بتوانیم سریع آنها را اجرایی نماییم و البته ۷ برنامه آن میان مدت و بلند مدت است که در فرصت مناسب هر یک تشریح و اجرایی خواهد شد .
وی اظهار داشت : ما هیچ وقت بدون برنامه نبوده ایم و پلیس راهور تهران بزرگ همیشه برای آتی خود و برای اجرای طرح های مختلف ترافیکی برنامه های ویژه ای داشته است .
وی بیان داشت : قطعا بنده به تنهایی نمی توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه باید از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد .
سرهنگ موسوی پور گفت : باید اتفاقات خوبی در همه زمینه ها هم در زمینه روان سازی ترافیک و اجرای طرح ها و اقدامات موثر در حوزه رضایتمندی شهروندان روی دهد و از همین لحظه به بعد که با جدیت بیشتر در همه زمینه ها دنبال خواهد شد و بنده خودم بر حسن انجام تلاش ها و اقدامات نظاره گر خواهم بود.