به گزارش گویای صنعت، سید محمد موسوی، شهردار منطقه از احیای برج نوری پایانه معین خبر داد و گفت: این پایانه، محل مسافرگیری یکی از بزرگ‌ترین و حساس‌ترین خطوط اتوبوسرانی تندروی شهر تهران است و از آنجا که شهرداری، خود را در قبال حفظ آرامش و امنیت شهروندان مسؤول می‌داند، احیای برج نوری این پایانه […]

به گزارش گویای صنعت، سید محمد موسوی، شهردار منطقه از احیای برج نوری پایانه معین خبر داد و گفت: این پایانه، محل مسافرگیری یکی از بزرگ‌ترین و حساس‌ترین خطوط اتوبوسرانی تندروی شهر تهران است و از آنجا که شهرداری، خود را در قبال حفظ آرامش و امنیت شهروندان مسؤول می‌داند، احیای برج نوری این پایانه را در دستور کار خود قرار داد.

حسن هدایی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک منطقه نیز دراین‌باره توضیح داد: به علت نوسانات و اتصالات در کابل‌های برق این برج نوری، مدتی چراغ‌هایش روشن نمی‌شد و به همین دلیل معضل بزرگی برای شهروندانی که تصمیم به استفاده از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی داشتند، ایجاد شده بود.

وی افزود: با بررسی دقیق و تهیه تجهیزات اساسی برای احیای دوباره این برج نوری و با همکاری واحد تأسیسات منطقه و عوامل اجرایی معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک، این پروژه در مدت زمان کوتاهی انجام شد.

هدایی سپس با اشاره به فاز دوم بازپیرایی پایانه معین بیان کرد: هم‌اکنون فاز دوم این پروژه نیز در حال انجام است که طی آن، به‌زودی راه‌اندازی ساختمان اداری تاکسیرانی و اتوبوسرانی منطقه آغاز می‌شود تا بتوانیم از طریق آنها بهترین خدمت‌رسانی در حوزه حمل‌و‌نقل عمومی را برای شهروندان ایجاد کنیم.

پایانه معین در خیابان ولیعصر (عج) و در منطقه ۱۱ واقع شده و خطوط مسافربری متعددی از میدان راه‌آهن تا تجریش را شامل می‌شود.