سردار کمالی با بیان اینکه مهارت آموزی، مهارت ورزی کارکنان وظیفه و کمک به تسهیلگری برای اشتغال آنان با جدیت دنبال شده و رها نخواهد شد افزود: ما در سال نزدیک به 15 سفر استانی خواهیم داشت و در هر سفر چندین یگان را بازدید خواهیم کرد و در طول سال‌های اخیر بیش از 2 هزار و 500 بازدید از یگان‌های سراسر کشور صورت گرفته است.

به گزارش  گویای صنعت، سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح در نشست هم‌اندیشی و تبادل نظر در خصوص محورها و شاخص‌های ارزیابی عملکرد طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه که با حضور نمایندگان سازمان‌های نیروهای مسلح، معاونت‌های ذی ربط ستاد کل و معاونت‌های قرارگاه برگزار شد با بیان تدابیری از مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا در خصوص اهمیت و ضرورت و نقش نظارت و کنترل در پیشبرد امور اظهار کرد: نظارت‌های ستادی و ارزیابی عملکرد یگان‌ها با جدیت دنبال خواهد شد.

وی با بیان اینکه عدم نظارت و کنترل منجر به کندی و انحراف در کارها می‌شود افزود: با این همه نظارت و کنترل مشاهده می‌شود که در برخی استان‌ها گروه کاری مهارت تا اشتغال (مهتا) در استانداری‌ها صرفا پیگیر امور تسهیلگری است.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظام نظارت و بازدید میدانی از طرح مهارت آموزی باید به بهترین وجه شکل گیرد و همه سازمان‌ها، نیروها , یگان‌ها در آن مشارکت کنند و همدیگر را پوشش دهند. نباید در این موضوع صرفا به نظارت قرارگاه اکتفا شود.

سردار کمالی با بیان اینکه مهارت آموزی، مهارت ورزی کارکنان وظیفه و کمک به تسهیلگری برای اشتغال آنان با جدیت دنبال شده و رها نخواهد شد افزود: ما در سال نزدیک به ۱۵ سفر استانی خواهیم داشت و در هر سفر چندین یگان را بازدید خواهیم کرد و در طول سال‌های اخیر بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ بازدید از یگان‌های سراسر کشور صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در همین راستا روز آینده ۲۵ تیرماه در ادامه سفر استانی قرارگاه مرکزی مهارت ‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، پنجمین سفر استانی از ششمین مرحله بازدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه از یگان های نیروهای مسلح در استان سمنان انجام خواهد شد.

سردار کمالی بیان کرد: در این سفر از یگان‌های آجا، سپاه، فراجا و ودجا مستقر در استان سمنان بازدید و نشست مشترکی با حضور معاون اقتصادی استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان و روسای دستگاههای همکار، با هدف بررسی عملکرد آنان در حوزه مهارت‌آموزی و اشتغال‌زایی کارکنان وظیفه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/