فخاری گفت: مدیران برای تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنند.

به گزارش گویای صنعت،  همایش مدیران مدارس سراسر کشور به میزبانی شهر تهران با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، علیرضا فخاری استاندار تهران و دیگر مسئولان برگزار شد.

فخاری در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس هستیم و امید است تا فضای پر طراوات و پرنشاط آموزش را در سال تحصیلی جدید شروع کنیم.

وی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان ادامه داد: باید تلاش کنیم تا در فضای آموزشی، آینده سازان در مسیر تمدن سازی اسلامی حرکت کنند.

استاندار تهران تاکید کرد: امروز برای استقلال کشور، توانمندی نظام و معرفی الگوی جدید به دنیا در استقلال کامل پای کار ایستاده‌ایم و انقلاب اسلامی محصول استقامت است و با تلاش مدیران و پیشکسوتان آموزش و پرورش در حوزه های علمی در رتبه های بالا قرار داریم.

فخاری با اشاره به یاری خداوند در امور مختلف گفت: این استقامت سبب شد تا با یاری خداوند همراه شود و در دفاع مقدس و حساس ترین شرایط نصرت خداوند تبدیل به موفقیت های بی بدیل شد و در حوزه آموزش و پرورش هم نصرت خداوند وجود دارد که البته شرط آن نصرت متقابل است.

وی خاطرنشان کرد: برای ایران آزاد و مستقل باید همه با استقامت تلاش کنیم تا آنچه به عنوان وظیفه قانونی در حوزه آموزش و پرورش داریم را محقق و اجرایی کنیم.