نایبی گفت: يكی از راه های كمك به رشد توليد، مقابله با قاچاق است که باید از فرصت بدست آمده برای خدمت به مردم استفاده كرده و از تمام ظرفيت استان برای رشد توليد و مقابله با سواستفاده گران بهره ببريم.

به گزارش گویای صنعت، محسن نایبی معاون امنیتی استاندار تهران امروز سه شنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران که با حضور حجت الله مهدوی دبیر کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران و دیگر مسئولان مربوطه برگزار شد، با بیان این که مردم خوشحال می‌شوند ببینند نگاه مسئولین به متخلفان نگاه بازدارنده است، از مسئولین خواست تا مسائل مربوط به قاچاق را در اولویت کارهای خود قرار داده و با جدیت بیشتری پیگیر آن باشند.

وی با اشاره به شعار سال ١۴٠٢ و لزوم تحقق آن، همدلی و همراهی موجود بین  مسئولین را بی سابقه خواند و ضمن تاکید بر همت مضاعف مسئولین بر تحقق شعار سال تاکید کرد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: یکی از راه های کمک به رشد تولید، مقابله با قاچاق است که باید از فرصت بدست آمده برای خدمت به مردم استفاده کرده و از تمام ظرفیت استان برای رشد تولید و مقابله با سواستفاده گران بهره ببریم.