استاندار تهران به همراه ائمه جمعه و مدیران شهرستان‌های استان تهران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش گویای صنعت،  صبح امروز شنبه ۴ شهریورماه ۱۴۰۲علیرضا فخاری استاندار تهران به همراه ائمه جمعه، معاونین استانداری و مدیران کل ادارات در استان، فرمانداران، بخشداران و تعدادی از رؤسای بخش‌های استان تهران به مناسبت هفته دولت با حضور در مرقد امام راحل با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب و امام خمینی (ع) تجدید میثاق کردند.

به مناسبت ترور شهید محمدعلی رجایی رئیس جمهور وقت و شهید محمد جواد باهنر نخست وزیر فقید کشورمان توسط منافقان کور دل، هفته نخست شهریور، هفته دولت نامگذاری شده است.

فخاری در این مراسم اظهار داشت: امام خمینی (ره) با تلاش وصف ناپذیری مصیبت‌ها، مشکلات و بسیاری زحمات را متحمل شد تا حاکمیت اسلام را تحت عنوان جمهوری اسلامی برپا کند.

وی ادامه داد: امروز افتخار داریم که در مسیر انقلاب اسلامی و آنچه حضرت امام خامنه‌ای رهبر انقلاب به عنوان گام دوم انقلاب اسلامی در پیش گرفتند، در مسیر تمدن اسلامی گام برداریم.

استاندار تهران عنوان کرد: با تکیه بر عناصر تشکیل دهنده دولت اسلامی در تراز انقلاب اسلامی و با ویژگی‌های منحصر به فرد در کنار امام میثاق می‌بندیم که زمینه شکل گیری و به اوج رسیدن نظام حاکمیتی اسلامی محقق شود.

فخاری سپس گفت: امیدواریم تحول اساسی با تلاش ما از درون و اجتماع به عنوان زمینه ساز تمدن اسلامی فراهم شود.

وی با بیان اینکه از نظر امام خمینی (ره) تکلیف بی‌نهایت است، تاکید کرد: امروز روز بهره‌وری و رشد تولید است که باید داده‌ها را اندازه گیری و آنچه که به عنوان اختیارات و تکالیف سازمانی و روابط بین ارکان مختلف، زمینه تأمین و تولید و رشد کشور را محقق می‌کند احصا و مورد توجه قرار دهیم.

استاندار تهران اظهار داشت: بهره‌وری انجام تکلیف است و زمینه تولید و توسعه کشور را فراهم می‌کند و باید در راستای افزایش رضایتمندی مردم قدم برداریم.

فخاری افزود: امام با مردم و برای مردم بود و همچنین عامل وحدت و پشتوانه ملت بود آنچه مورد انتظار است این است که به تأسی از امام خمینی (ره) باید تلاش کنیم همواره در خط مسیر انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکنیم و ملاحظات را کنار بگذاریم و تا آخرین نفس برای رسیدن به آرمان‌های امام تلاش کنیم.