شهردارمنطقه ۱۳ در برنامه ارتباط مردمی سامانه سامد (۱۱۱) از پیشرفت خوب توافق دوشان تپه در این منطقه خبر داد و گفت : با انجام این توافق بزرگ، ضمن احداث بوستان و تامین سرانه های فضای سبز، چهار خیابان در این محدوده بازگشایی می شود که نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی دارد.

به گزارش گویای صنعت، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه در حاشیه برنامه ارتباط مردمی سامانه سامد (۱۱۱) که با حضور جمعی از معاونان و مدیران درمحل اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران برگزار شد، گفت: بر اساس توافقی که با وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح نیز صورت گرفت، بیش از ۱۱ هکتار مجموعه افزار سازی در منطقه ۱۳ در اختیار شهرداری قرار گرفت که ضمن احداث بوستان، سرانه های عمومی مورد نیاز شهروندان نیز تامین می شود.

او افزود: توافق دیگر مربوط به پادگان دوشان تپه است که پیشرفت خوبی داشته و در حال حاضر در کمیسیون ماده پنج در دست بررسی است و امیدواریم تا اوایل سال آینده تحویل منطقه می شود.
شهردارمنطقه۱۳ اظهار داشت: علاوه بر تخصیص فضایی برای احداث بوستان، با انجام این توافق، چهار خیابان اصلی در این منطقه بازگشائی و از بن بست خارج می شود.
او ادامه داد : خیابان های پنجم نیروی هوائی و دهقان از خیابان پیروزی به دماوند می رسد که نقش بسیار مهمی در کاهش ترافیک شرق پایتخت دارد.
شهردار منطقه ۱۳ در خصوص پاسخگویی به درخواست های شهروندان در برنامه امروز سامانه سامد تصریح کرد: عمده درخواست های شهروندان در زمینه مسائل خدمات شهری، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی و مالی و اقتصاد شهری بود که راهکار های لازم ارائه شد و تا برطرف شدن مشکل و خواسته شهروندان، این پیگیری ها ادامه دارد.
او با بیان اینکه روز های دوشنبه هر هفته پاسخگوی شهروندان در جلسه ملاقات مردمی هستیم، تصریح کرد: در همه مساجد حضور پیدا کردیم و در جریان دغدغه های شهروندان قرار گرفتیم و در حال حاضر نیز این جلسات در مساجد شاخص و محوری ادامه دارد.
محمد هادی علی احمدی خاطر نشان کرد: ملاقات و دیدار های مردمی برای شنیدن مشکلات و دغدغه های شهروندان، فرصتی برای بیان مشکلات و پاسخگویی به شهروندان است و رضایتمندی آنها را فراهم می کند .
سامانه ۱۱۱ به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت، میزبان محمد هادی علی‌احمدی شهردار منطقه۱۳ و جمعی از معاونان و مدیران ارشد این منطقه بود.
شهردار منطقه۱۳ در این ویژه برنامه ارتباط مردمی به مدت دو ساعت از طریق سامانه سامد (۱۱۱) به درخواست ها، شکایات، سوالات و مشکلات مردمی پاسخ داد.