شهردارمنطقه ۱۳، پیاده روسازی و جدول گذاری از جمله فعالیت های مستمر در شهرداری منطقه برشمرد وافزود: عملیات پیاده رو سازی معابر محدوده بر اساس اولویت بندی و باجدیت ادامه دارد.

به گزارش گویای صنعت، محمد هادی علی احمدی، با اشاره به اجرای سیاستهای عمرانی با هدف کسب رضایتمندی عمومی شهروندان گفت : ضمن احصا مسائل و مشکلات محلی، کلیه معابر سطح منطقه بر حسب نیاز و اعتبار تخصیص یافته ، اولویت بندی شده و عملیات زیرسازی، پیاده روسازی وعمرانی در نواحی چهارگانه ومحلات کم برخورداراین منطقه اجرائی می شود.
وی هدف از اجرای این پروژه ها را ارتقاء کیفیت و مناسب سازی پیاده روهای سطح شهر به منظور تسهیل در عبور و مرور عابران و زیبایی بصری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر،عملیات پیاده رو سازی خیابان های پیروزی مقابل پلاک های عقب نشینی شده، ابوریحان تقاطع عبدالعظیمی ضلع شرق همراه با احداث نوار بساوایی ویژه نابینایان و همسطح سازی انجام شده که با رضایتمندی ساکنان و اهالی محلات همراه بود.
شهردار منطقه ۱۳ خاطرنشان کرد : با اجرای این پروژه شاهد تسهیل رفت و آمد ، افزایش ایمنی و کاهش حوادث خواهیم بود، علاوه بر آن جلوه بصری و شهری مسیر نیز متحول می شود.