بزرگترین رالی گردشگری خانوادگی شهری با شرکت بیش از 500 دستگاه خودرو با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تهران برگزار شد.

به گزارش گویای صنعت؛ این رویداد، امروز جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از خانواده های تهرانی از محل بوستان ولایت تهران و از سوی ستاد جشنواره آرمان و سازمان ورزش شهرداری تهران با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استارت خورد.

شرکت کنندگان در این رالی بزرگ خانوادگی در حضور نمایندگان گینس، در دو مسیر شرق و غرب تهران که به باغ پرندگان و دریاچه خلیج فارس در منطقه چیتگر ختم می شود، به رقابت در زمینه رعایت اصول صحیح رانندگی ایمن، توجه به علائم راهنمایی و رانندگی، رعایت حق تقدم و قوانین در مسیرهای شهری و … پرداختند.

مراسم اختتامیه این رویداد بزرگ هفته آینده برگزار و برگزیدگان بر اساس کمترین امتیاز منفی ثبت شده در ایستگاه های کنترل، از سوی گروه داوران مسابقه معرفی و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در فعالیت های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی واتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir مراجعه کنند.