حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری روز سه شنبه به همراه سید علی یزدیخواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی باحضور در بخش خاوران تعدادی از پروژه های عمرانی را به بهره برداری رساندند یا عملیات اجرایی آنها را آغاز کردند.

به گزارش شبکه خبری گویای صنعت، حرکت تحول بخش و توسعه آفرینی مدیران اجرائی عالی رتبه دولت در شهرستان ری اینبار با حضور و نظارت مستقیم از روند روبه توسعه و ترقی کارخانه ها صنایع و مراکز تولیدی و صنعتی نویدبخش گشودن فصل جدیدی از عمران ، آبادانی و سازندگی و بهبود فضای کسب و کار و بهبود شرایط زیستی و معیشتی منطقه و عرصه عمومی بطور ساختاریو شگفت انگیزی را در منطقه رو به رشد و ت سعه شهرستان ری را در آینده ای نزدیک نویدبخش می باشد.

بر اساس این گزارش در بازدید میدانی و حضور مشارکتی و مستقیم فرماندار، بخشدار، شهردار از ساعات آغازین صبح ،زیر سازی جدول گذاری و آسفالت خیابان قدیمی روستای محمود آباد بخش خاوران با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان و با مشارکت شورای اسلامی بخش و صنعتگران منطقه یکی از پروژه های قابل بهره برداری به دست فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بود.

بعد ازآن به روستای قاسم آباد تهرانچی رفته که جابجایی تاسیسات برق راه ارتباطی روستا از دیگر پروژه ها بود که عملیات اجرای آن با پیش بینی اعتبار یک میلیون و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار آغاز شد.

تکمیل و مرمت مقبره شهدای مدافع حرم عباس آباد علاقبند با صرف اعتبار ۲۲۰ میلیون تومان نیز به دست مسئولان حاضر در بخش خاوران به بهره برداری رسید.

حمید زمانی فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه در مسیر دسترسی به روستای توتک این بخش حاضر شد و آسفالت این مسیر به طول ۲ هزار و ۸۰۰ متر و به عرض ۶ متر با اعتبار صرف شده پنج میلیارد تومانی را بهره برداری رساند.

آسفالت منطقه حصار امیر در مرز میان شهر قیامدشت و شهرستان پاکدشت مقصد دیگر فرماندار ویژه ری بود تا عملیات عمرانی فاز دوم آن با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بهره برداری برسد.

بازدید از هنرستان فخر صادق که با مشارکت شهرداری قیامدشت و خیر مدرسه ساز احداث شده و هم اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، دیگر برنامه زمانی در سفر به بخش خاوران بود.

خشت گذاری سوله ورزشی یکی از آموزشگاه های شهر قیامدشت نیز پروژه بعدی فرماندار ویژه شهرستان ری بود، پروژه خیرسازی که برای اجرای آن پنج میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

زمانی در ادامه در مراسم کلنگ زنی ساختمان بخشداری خاوران حضور یافت، برای اجرای این پروژه ۵۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری از سوله پایش تصویری شهر قیامدشت نیز بازدید کرد، پروژه ای که برای آن « سه میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان هزینه شده و در حال حاضر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به گفته مسئولان قیامدشت تا ۲ ماه آینده بهره برداری می رسد.

بازدید از طرح ممیزی و رونمایی از محدوده حریم شهر قیامدشت با تعیین مبلغ ۹ میلیارد تومان مقصد نهایی زمانی بود که وی در این بازدید در جریان نحوه تفکیک اسناد و شناسایی املاک با کاربری های تعیین شده قرار گرفت.