عضو ناظر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌گوید: برنامه‌های صندوق برای رفع مشکلات موجود امیدوار کننده و مورد حمایت جدی کمیسیون آموزش قرار دارد و در این راستا آماده هرگونه همکاری هستیم.

به گزارش گویای صنعت، مهدی روشنفکر عضو ناظر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صندوق ذخیره فرهنگیان  اظهار داشت: اجرای طرح ارزش مالکانه، احیای بانک سرمایه، پیگیری بدهی سنواتی دولت به اعضای صندوق، شفاف سازی و نظامند کردن فعالیت‌ها

از جمله برنامه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان در دوره مدیریت نجف پور کردی بوده که مورد حمایت مجلس بویژه کمیسیون آموزش خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه معیشت فرهنگیان بعد از بازنشستگی برای نمایندگان خانه ملت اهمیت بالایی دارد، افزود: در این راستا حراست و حفاظت از اموال آنان همواره باید به عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار مسئولان و متولیان امر قرار داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مدیریت کارآمد و اثربخش در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌تواند امید را در دل فرهنگیان به امید رفاه بیشتر در دوران بازنشستگی زنده کند.

روشنفکر کاربلد بودن، دلسوزی، تعهد، خستگی ناپذیری و روحیه جهادی از الزامات کار در صندوق ذخیره دانست و تاکید کرد: انتظار می‌رود اولویت اول مدیریت این مجموعه سودآوری و خلق ثروت باشد.