سرهنگ شریفی گفت: بزرگراههای زین الدین، چمران ، صیاد شیرازی شیخ فضل الله ،بابایی ، امام علی (ع ) ،سلیمانی ،آزادگان – کرج باقری ، اشرفی ،دارای ترافیکی روان هستند .

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه نشان از معابر و بزرگراههایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال بروز تصادفات بخاطر افزایش سرعت ها توسط برخی از رانندگان پر خطر را دارد .
سرهنگ شریفی گفت : بزرگراههای شیخ فضل الله ، آزادگان – کرج ، بابایی ، امام علی (ع ) ، سلیمانی ،زین الدین ، باقری ، اشرفی ، صیاد شیرازی ، چمران که معمولا پر ترافیک بود هم اکنون در هر دو مسیر دارای ترافیکی روان و خلوت می باشند و همچنین مسیر خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق که معمولا متراکم بود وضعیت خوبی را شاهد هستیم .
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : محدوده بزرگراه های همت و نواب شاهد ترافیک نیمه سنگین می باشد .
وی بیان داشت : برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران ، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد نمایید .
سرهنگ شریفی گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
سرهنگ شریفی بیان داشت : رانندگان به هیچ عنوان در حاشیه معابر بزرگراهی توقف نداشته باشند و در صورت بروز خرابی در وسیله نقلیه حتما خودرو را به منتهی الیه سمت راست هدایت کرده و برای هشدار به دیگر رانندگان از مثلث خطر در فاصله ای مناسب استفاده نمایند.