در آستانه میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) و همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ، 3 هزار اصله نهال درخت با مشارکت 600 کودک کار شهر تهران در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و شهردار منطقه 13 در بوستان جنگلی سرخه حصار کاشته شد .

به گزارش گویای صنعت، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به اهمیت درختکاری و حفظ محیط زیست گفت : کاشت درخت بسیار پسندیده است و خوشحالیم که امروز کودکان کار، با دستان پر مهر خود، نهال امید خود را در بوستان جنگلی سرخه حصار کاشتند .
او افزود : مناسبت‌هایی مانند درختکاری ،به یادمان می‌آورند که هر روز و هر لحظه به فکر طبیعت باشیم و همچنین بهانه‌ای هستند که دوستی با طبیعت را به کودکان نیز بیاموزیم.
دکتر احمد احمدی صدر در مراسم “کاشت ۳۰۰۰ نهال درخت با دست پر مهر کودکان ایران” در بوستان سرخه حصار که با مشارکت شهرداری منطقه ۱۳ و حضور ۶۰۰ کودک کار برگزار شد، تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون ۱۰۲۰ برنامه شاد، مفرح، حمایتی، تربیتی و آموزشی برای کودکان کار در مناطق ۲۲ گانه اجرا کرده ایم.
احمدی صدر همچنین اعلام کرد: از امروز شانزدهم لغایت بیستم اسفندماه به مدت ۵ روز با هدف ارتقا روحیه نشاط و تفریح، برخی سینماها، شهربازی ها و موزه های منتخب تهران ویژه ارائه خدمات به کودکان کار هستند.
در ادامه این مراسم از ورزشکار نوجوان “امیرحسین طاهری” که عازم مسابقات قهرمانی کشور در رشته بوکس است ، تقدیر و جوایز ورزشی به وی تقدیم شد.