رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محل فعالیت غیر مجاز ارزی خبرداد و گفت: در این دفتر اقدام به انجام حوالجات غیرقانونی ارز می نموند.

به گزارش گویای صنعت، سرهنگ کارآگاه “مهدی افشاری” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به دستگیری فعالان غیرمجاز بازار ارز در محدوده خیابان شریعتی شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در مبارزه با اخلال گران بازار ارز و پی کسب خبر مبنی بر فعالیت غیر مجاز ارزی توسط افرادی در دفتری در خیابان سریعتی عوامل این پلیس مبادرت به شناسایی و دستگیری دوتن از فعالان غیرمجاز ارزی که به صورت گستره اقدام به انجام حوالجات غیرقانونی ارز می نمودند کردند.

جناب سرهنگ افشاری افزود: در بازرسی از دفتر کار که فاقد هرگونه جواز کسب و تابلو بود و مقدار ۷۳۳٫۱۵۹ واحد انواع ارز، ۱۲قطعه انواع سکه، لب تاپ، آی پد، گوشی تلفن همراه، پول شمار، ترازوی دیجیتال و تعداد زیادی اسناد و مدارک و مستندات مربوط به فعالیت غیر مجازی ارزی و طلای کشف که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهمین به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام انتظامی افزود: معاملات اعم از خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول را بصورت شفاف با پول رایج کشور و با اسناد اعتباری اعم از چک و … انجام دهید و از دریافت هرگونه ارز خارجی که منشا آن نامشخص است خودداری نمایید . همچنین شهروندان درصورت مشاهده هرگونه موارد مشابه با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.