حجت الاسلام ادیانی افزود:تلاش غرب نگه داشتن دنیای اسلام در بی‌خبری از مسائل جبهه دشمن است چرا که دشمن می خواهد دول اسلامی و توحیدی از مسائل دنیا بی‌خبر باشند.

به گزارش گویای صنعت، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جمع پرشور راهپیمایان روز قدس بجنورد، بیان داشت: طلوع انقلاب اسلامی یعنی تسریع در زوال رژیم غاصب و جعلی صهیونیست، مسئله فلسطین،مسئله تاکتیکی و سیاسی نیست ؛بلکه مسئله ایمانی،دینی و عقیده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی کشور در جمع حاضران در مراسم روز جهانی قدس در بجنورد، بصیرت، آگاهی و مجاهدت مردم ایران و خراسان شمالی را ستود و افزود: خداوند را برای حضور آگاهانه مردم مسلمان و روزه دار همیشه در صحنه بسیار سپاسگزاریم.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی اظهار داشت:مردم مسلمان و انقلابی ایران با لبیک به ندای رهبری، نقطه امیدی برای مسلمانان مظلوم فلسطین شدند چراکه این حضور باعث زنده نگه داشتن روز قدس و اهمیت بخشیدن به موضوع قبله اول مسلمانان است.

وی با اشاره به اشغالگری ۷۵ ساله سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: مبنا و انگیزه سیاستمداران جنگ جهانی و اشغالگران فلسطین،خطر جدی برای مسلمانان جهان اسلام است که با اهداف استکباری در هم آمیخته است.

حجت الاسلام ادیانی بیان کرد:در منظومه فکری و سیاسی امام خمینی (ره)، صهیونیسم، خطری برای بشریت است.

حجت الاسلام ادیانی ادامه داد: انقلاب اسلامی برای گرفتن حق مظلوم از ظالم در میدان حاضر است و اکنون اسرائیل غاصب، در سراشیبی نابودی قرار دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت:همه برآوردها حاکی از این است که رژیم صهیونیستی برای زوال و فروپاشی عجله دارد.

این مقام مسئول تاکید کرد:تلاش غرب نگه داشتن دنیای اسلام در بی‌خبری از مسائل جبهه دشمن است چرا که دشمن می خواهد دول اسلامی و توحیدی از مسائل دنیا بی‌خبر باشند.

وی افزود:امام راحل بارها بر غارت منابع ملی دنیای اسلام توسط دنیای غرب تاسف خوردند ولی دنیای اسلام در این باره سکوت و بلکه سازش کرد. صهیونیست‌ها نیز با همین هدف در این منطقه بسیار حساس شروع به غارتگری کردند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا دنیای غرب را نیازمند به تولیدات و بازار بزرگ جهان اسلام دانست و تصریح کرد: این رژیم در این نقطه حساس برپا شد تا منافع غرب را تامین کند.
حجت الاسلام ادیانی گفت: امروز مردم ایران با حضور پرشور خود بار دیگر به ملت فلسطین امید داد. این دوران نکبت در حال پایان است. دولت‌هایی که سازش کردند نیز در حال بازگشت به روند مبارزه با اسرائیل هستند و تشکیل گروه‌های مقاومت در همه نقاط اسلامی و سیر تاریخی مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی با پیروزی انقلاب اسلامی به اوج رسید. طلوع انقلاب اسلامی ایران تاثیری شگرف در معادلات جهانی و منطقه داشت و اسرائیل را در تنگنا قرار داد.

وی افزود: انقلاب مردم ایران بیش از همه حرکت‌ها جریان ضد دین غرب را خنثی کرد. اسرائیل رو به زوال است و رهبر انقلاب در دیدار اخیر با مسئولان این نکته را فرمودند که رژیم اسرائیل برای فروپاشی خود عجله دارد. این‌ها از برکت بیداری مردم متاثر از انقلاب اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در انتظامی در بخش پایانی سخنان خود گفت: فلسطین برای همه فلسطینیان است و باید آزاد شود. امروز اسرائیل در سراشیبی سقوط و زوال است. نقطه اساسی در روزهای اخیر این است که امیدواریم مردم ایران زوال اسرائیل را با چشم خود ببیند. آرزوی امام و انقلاب اسلامی و نقطه نهایی روز قدس از بین رفتن این غده سرطانی است.