رئیس سازمان بهزیستی کشور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

به گزارش گویای صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ، علی محمد قادری معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور و اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با سید عبدالمجید اجتهادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی دیدار و به گفت‌وگو پرداختند.

در این دیدار اجتهادی ضمن بیان خیرمقدم و توضیح گزارشی از فعالیت ها و اقدامات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در راستای ایفای تکالیف و وظایف قانونی خاطرنشان کرد: سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در راستای تدابیر  و برنامه های دولت مردمی سیزدهم شاهد رشد تحولی و چشمگیری در تمامی حوزه‌های مختلف کاری خود بوده است که این مهم با مدد پروردگار و همت همکارانم در سراسر کشور انجام شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز در این دیدار با بیان گزارشی از فعالیت های سازمان بهزیستی، خواستار حمایت سازمان اموال تملیکی از جامعه هدف این سازمان شد و بیان داشت: سازمان بهزیستی بر پایه تعامل و همکاری که با تمامی دستگاه‌های اجرایی سطح کشور دارد نیازمند حمایت و پشتیبانی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی است تا بتواند به نحو شایسته ای به جامعه هدف خود که ولی نعمتان اصلی مدیران و مسئولان در نظام اسلامی هستند خدمات شایسته تری را ارائه کند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در این دیدار، اقدامات و فعالیت های مجموعه تحت مدیریت خود را تشریح کرد و بیان داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آمادگی کامل دارد تا با همکاری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در راستای حمایت از محرومین و خانه دار شدن آنها به ویژه در روستاهای سطح کشور فعالیت های گسترده تری را به مرحله اجرا برساند.

در این دیدار سعید غلامی باغی عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نیز حضور داشت، به بیان گزارشی از فعالیت‌های حوزه فروش اموال منقول و نحوه و چگونگی فعالیت سازمان با ادارات و سازمانهای محتلف در سطح کشور پرداخت.