وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عصر دوشنبه سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با نمایندگان حوزه‌های انتخابیه آبادان، قائمشهر و بوکان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش گویای صنعت،  در این دیدار کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه ۱۷ نفر از مسئولان از جمله فرمانداران جویبار، سوادکوه شمالی و جنوبی، شهردار و رئیس شورای آلاشت و زیرآب، رئیس اداره میراث‌فرهنگی سوادکوه و جویبار، مشاوران و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حضور داشتند.

در این جلسه درباره توسعه زیر ساخت‌های گردشگری، ساخت بازارچه‌های صنایع‌دستی، هموار کردن مسیر سرمایه‌گذاری، مرمت و نگهداری از پل‌های تاریخی در استان به‌ویژه در شیرگاه بحث و گفت‌وگو شد.
مهندس ضرغامی بعد از شنیدن نظرات کارشناسی، پیشنهادها و درخواست‌ها، دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.
توسعه زیرساخت‌های گردشگری و رفع مشکلات راهنمایان در آبادان
همچنین جلیل مختار نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درباره حل مشکلات راهنمایان گردشگری در حوزه سلامت، توجه ویژه و تسهیل امور مربوط به انتقال آب در خوزستان و توسعه زیر ساخت‌های گردشگری گفت‌وگو کرد.
تقویت بازارچه‌های صنایع‌دستی در بوکان
انور حبیب‌زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی از مهندس ضرغامی برای حضور در حوزه انتخابیه خود دعوت کرد.
همچنین نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی درباره توجه ویژه به توسعه زیرساخت‌های گردشگری، تقویت بازارچه‌های صنایع‌دستی و حفظ، نگهداری و مرمت آثار تاریخی بوکان گفت‌وگو کرد.
مهندس ضرغامی در پایان جلسه دستورات لازم در این زمینه را صادر کرد.