نصرالله رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ،سرگردبخشی جانشین سپاه شهرری، علی اکبری مسئول بسیج رسانه با همراهی خانم دکتر شیروانی مدیرکل سازمان اقتصادی کوثر و مهندس گرامی معاون فرهنگی این سازمان همزمان با سالگرد شهید امیرمنصور یزدی با مادر و خانواده ایشان دیدار کردند .

به گزارش گویای صنعت،نصرالله رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ،سرگردبخشی جانشین سپاه شهرری، علی اکبری مسئول بسیج رسانه با همراهی خانم دکتر شیروانی مدیرکل سازمان اقتصادی کوثر و مهندس گرامی معاون فرهنگی این سازمان همزمان با سالگرد شهید امیرمنصور یزدی با مادر و خانواده ایشان دیدار کردند .

حسین نصرالله در حاشیه این دیدار صمیمی گفت : سرکشی مسؤولان از خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و خوشحالیم که این توفیق نصیبمان شده .
سرگرد بخشی نیز ضمن خرسندی از حضور در منزل خانواده معظم شهدا گفت : ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا باعث بارور شدن درخت انقلاب اسلامی شده است و فرصت خدمت را برای مسوولان فراهم کرده است .
شهید امیر منصور یزدی از شهدای مداح شهرستان ری است که در هفدهم اسفندماه سال ۱۳۶۲ همراه با تیپ حضرت عبدالعظیم (علیه السلام) در عملیات خیبر و جزیره مجنون شهد شیرین شهادت را نوشید.