حجت الاسلام ادیانی گفت: این انقلاب و کشور صاحب دارد و به لطف و فضل الهی ما این حوادث را پشت سر خواهيم گذشت خواهيم گذشت اما سیاهی و لک ننگ و ذلت ابدی برای دشمنان این ملت خواهد ماند.

به گزارش گویای صنعت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در مراسم اختتامیه دوره توانمندسازی رؤسا و مدیران عقیدتی سیاسی فراجا در قم، اظهارداشت: در عصر حاضر تمام کفر و استکبار با همه قدرت و تجهیزات در مقابل حق قرار گرفته است؛ چون جبهه استکبار تنها جمهوری اسلامی را در تعارض با منافع و اهداف نامشروع خود می داند.

حجت الاسلام ادیانی افزود: مستکبرین عالم چشم دیدن ایران قوی و مستقل را ندارند. متاسفانه عده ای نادان در داخل کشور هم که از صدقه سر این نظام و انقلاب به آلاف و الوف رسیده اند و حتی یک سیلی هم برای انقلاب و کشور نخورده اند با دشمنان این ملت و کشور از یک کاسه می لیسند و به جان و مال و ناموس مردم تعدی می کنند.

وی گفت: این حوادث همیشه در طول انقلاب بوده و هست و خواهد بود. نقش ما شناخت تکلیف و عمل به آن است. اگر همه ما شکر نعمت انقلاب اسلامی و امنیت حاکم بر کشور را به جا نیاوریم ، نعمت ها از ما سلب و بیگانگان و اشرار بر کشور ما تسلط پیدا کنند. امروز دشمنان در جنگ ترکیبی استقلال و تمامیت ارضی ما ر هدف قرار داده است و این را برای کسانی که نادانسته وارد اغتشاشات شده اند و اغراض دشمنان را دنبال می کنند باید تبیین و روشنگری نمود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در ادامه افزود: اقتدار ما به اندازه معنویت و اتصال ما به خداوند است و یقین داریم این انقلاب و کشور صاحب دارد و به لطف و فضل الهی ما این حوادث را پشت سر خواهیم گذشت اما سیاهی و لک ننگ و ذلت ابدی برای دشمنان این ملت خواهد ماند.