رئیس پلیس راهور فراجا به رنگ‌بندی گواهینامه پرداخت و اعلام کرد: سه رنگ سفید و نقره ای و طلایی بر اساس اعتبارسنجی رانندگان تعلق می گیرد که به ترتیب به رانندگان خوب، خیلی خوب و عالی داده شده و دارای مزایای ویژه ‌‌‌‌ای همچون کاهش جریمه رانندگی و تخفیف در بیمه و ...خواهد بود .

به گزارش گویای صنعت، سردار سید کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور فراجا در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تسلیت شهادت رسیدن مردم  غزه و ظلم رژیم صهیونیستی ، بیان داشت: هر چه زودتر شاهد نابودی این رژیم و آزادی مردم فلسطین خواهیم بود.

رئیس پلیس راهور فراجا تصریح کرد: ما سال گذشته فقط در شهرها ۳۵ میلیارد تردد توسط ۳۹ میلیون وسیله نقلیه سبک و سنگین ثبت شد.

سردار هادیان‌فر ادامه داد:  در تهران روزانه بیش از ۲۰ میلیون تردد انجام می‌شود . ۶/۸ میلیارد تردد در همین باره زمانی در جاده‌های کشور ثبت شده و این حجم تردد، مسؤولیت پلیس راهور برای مدیریت و تسهیل در تردد ها را نشان می‌دهد.

وی از  گواهینامه دو زبانه خبر داد و گفت: این گواهینامه را آماده کردیم و به زودی در دسترس قرار می گیرد؛ یک طرف عکس مالک گواهینامه و مشخصات به زبان فارسی و در طرف دیگر مشخصات به زبان انگلیسی است؛ همچنین وضعیت رانندگی و مجوزهای مربوطه ثبت شده است که این گواهینامه با تعاملی که با ۱۳ کشور داشته ایم کاربرد دارد.

رئیس پلیس راهور فراجا به رنگ‌بندی گواهینامه پرداخت و اعلام کرد: سه رنگ سفید و نقره ای و طلایی بر اساس اعتبارسنجی رانندگان تعلق می گیرد که به ترتیب به رانندگان خوب، خیلی خوب و عالی داده شده و دارای مزایای ویژه ‌‌‌‌ای همچون کاهش جریمه رانندگی و تخفیف در بیمه و …خواهد بود .

 

وی اظهار داشت: از بیش از ۹۵درصد رانندگان کمال تشکر را با جهت رعایت قوانین داریم. رانندگان پرخطر را احضار کرده و تذکر دو نیز کلاس هایی را برای آنها دایر می کنیم.

سردار هادیانفر گفت: در ۶ماهه گذشته ۸/۳ درصد افزایش آمار جانباختگان را داشتیم.

وی گفت: ۷۶میلیون و ۱۲۴هزار خدمت رسانی را همکاران بصورت شبانه روزی ، ارائه دادند.