رالی تور گردشگری خودروهای کمپر و کاروان عضو کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و در ایام پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد.

به گزارش گویای صنعت، روز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ بیش از ۶۰ دستگاه خودرو کمپر و کاروان در فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم آمدند و مورد بازدید علاقه مندان به فعالیت های اتومبیلرانی و عموم بازدیدکنندگان از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، قرار گرفتند.

این خودروها پس از برگزاری گردهمایی، با حضور محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با هدف ترویج سفرهای مسئولانه، توسعه سفرهای داخلی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری کشور، تهران را به مقصد شهر کاشان و کویر ابوزیدآباد ترک کردند.

این رالی تور گردشگری به مدت ۳ روز برگزار می شود و شرکت کنندگان تا روز شنبه که با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف است، در این کویر کمپ برگزار و اقامت خواهند کرد.

کویر ابوزیدآباد از کویرهای استان اصفهان است که فاصله نزدیکی تا شهر کاشان دارد. این کویر زیبا که از جاذبه های طبیعی و منحصر به فرد واقع در شمال شرقی کاشان واقع شده است، با شنزارهای روان و تپه‌های شنی داغ، گردشگران زیادی را در طول سال به خود جذب می‌کند.