فخاری گفت: سیاست دولت سیزدهم با هدف رفع مشکلات مردم راهگشا است؛ چراکه صدای مردم باید شنیده شود تا مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

به گزارش گویای صنعت؛ جلسه ملاقات مردمی علیرضا فخاری استاندار تهران امروز سه شنبه دوم آبان ماه و با حضور کیهان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، تقی زاده مدیرکل بازرسی استانداری تهران و دیگر مسئولان برگزار شد و مشکلات شهروندان در حوزه‌های مختلف مورد رسیدگی قرار گرفت.

فخاری در حاشیه این جلسه با اشاره به اهداف این جلسه اظهار داشت: در ادامه برنامه‌های دوره‌‌ای رسیدگی به مشکلات مردم، جلساتی در سطح استان با حضور مسئولان ذی‌ربط تشکیل می‌شود تا ضمن رسیدگی به مشکلات، فراوانی و چندگانگی نیازمندی‌های مردن در حوزه‌های تخصصی احصا شود.

وی ادامه داد: محور اصلی ارتباط با مردم از طریق اداره کل بازرسی است که شهروندان می توانند از طریق سامانه سامد، مشکلات خود را مطرح کنند تا با هماهنگی استانداری، مشکلات مورد رسیدگی قرار گیرد.

استاندار تهران عنوان کرد: سیاست دولت سیزدهم با هدف رفع مشکلات مردم راهگشا است؛ چراکه صدای مردم باید شنیده شود تا مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

فخاری سپس گفت: یکی دیگر از برنامه‌ها، برپایی میز خدمت در سایر دستگاه‌ها می‌باشد که توسط اداره کل بازرسی مورد نظارت قرار می گیرد تا اقدامات در جهت رفع مشکلات مردم پیگیری شود.