معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت:همکاران شهیدمان برای دفاع از امنیت هم وطنانشان ،در کف میدان جان شیرین خود را فدا می کنند تا مرز حق و باطل در گرد و غبار فتنه ها مشخص شود و ما امروز با قدرت راه این عزیزان را ادامه می دهیم.

به گزارش گویای صنعت، سردار محمد بهرامی در جمع معاونین تبلیغات و روابط عمومی سراسر کشور تصریح کرد:در روزهایی که به واسطه ی عداوت دشمنان قسم خورده و بی بصیرتی عده ای فریب خورده،فضا غبارآلود گردیده و بعضا جای معروف و منکر عوض شده است،جهاد تبیین که مقام معظم رهبری فرمودند جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد و ما با این جهاد عظیم راه یاران شهیدمان را ادامه می دهیم و تا پای جان بدون هیچ ترس و واهمه ای مبلغ رشادت ها و فداکاری ها،وطن دوستی و هم وطن دوستی،مظلومیت و اقتدار، ایمان و تواضع این عزیزان خواهیم بود.

این مقام مسئول در ادامه افزود:ما در معاونت تبلیغات و روابط عمومی برآنیم که خدمات بی وقفه و پلیس مکتبی در تراز انقلاب اسلامی را با تمام از خود گذشتن هایش به جهانیان معرفی کنیم و بگوییم فرق است بین پلیس مکتبی ما با کشورهای دیگری که به اخلاق و انسانیت پایبند نیستند.

سردار بهرامی توضیح داد: امروز در مقابله با دشمنانی که به عالی ترین امکانات رسانه ای مجهز اند و با متوسل شدن به دروغ ، توهین ، افتراء،توطئه و ارعاب و هر عمل دور از اخلاق قصد خدشه دار کردن امنیت کشور را دارد و در این میان برای رسیدن به مقاصد شوم خود ،حافظان امنیت کشور را هدف گرفته اند ،ما با سلاح تبیین وارد کارزار شده ایم و به ما یاد داده اند و این باور و اعتقاد قلبی ماست وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت جهاد تبیین گفت:رهبر عزیز تر از جانمان فرمان جهاد تبیین داده اند و ما که خود را مرید و سرباز معظم له می دانیم باید در این جهاد مهم و حیاتی تا پای جانمان بدون ترس و واهمه تلاش کنیم و در عمل همانند رفقای شهیدمان عشق و ارادتمان را به امام و مقتدایمان نشان دهیم.

سردار بهرامی در تبیین منتظران واقعی اظهار داشت:منتظر واقعی کسی است که در عمل انتظارش را نشان دهد در سخنوری که اهالی کوفه هم سخنوران توانایی بودند اما در عمل چه کردند ، این را بدانید که امروز روز عمل است و در آخرت از ما سوال خواهد شد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در پایان ضمن ادای احترام به همه شهیدان والامقام الی الخصوص شهدای امنیت که در فتنه اخیر جانشان را فدای امنیت هم وطنانشان کردند ،گفت:خانواده های این شهیدان عزیز بدانند ما همرزمان آن بزرگ مردان ، تا آخرین قطره خونمان راه نورانیشان را ادامه خواهیم داد و ملت ایران اسلامی نیز قدر حافظان امنیت خود را به خوبی می دانند.