معاون شهردار منطقه یک گفت: معابر و نقاط حادثه خیز شمال تهران با رصد کارشناسان ترافیک شهرداری منطقه یک شناسایی و با اجرای طرح های ترافیکی ایمن سازی شد.

به گزارش گویای صنعت،  علیرضا اسفراینی با اعلام خبر فوق اظهار داشت : طراحی و اصلاح هندسی های معابر سطح منطقه به منظور ایجاد دسترسی ایمن و روان، رفع نقاط حادثه خیز و گره های ترافیکی با بررسی کارشناسان و درخواست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و پس از تصویب سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در منطقه اجرا شد.

او احداث رفیوژ میانی، ایجاد راستگرد، پهلوگاه اضطراری، پیاده رو، اجرای جدول و… را از طرح های اجرا شده دانست که به طول بیش از یک کیلومتر در معابر درون شهری شمال تهران اجرا شده است.

معاون شهردار منطقه یک احداث دو پهلوگاه اضطراری در بزرگراه شهید بابایی قبل از خیابان هنگام و شهید باقری، احداث رفیوژ میانی در خیابان های مقدس اردبیلی، نارنجستان و تنگستان چهارم، ساسان، امیر آبادی، بیدستان یکم، ازگل، اوین، احداث پیاده رو در خیابان افراز و جدول گذاری در خیابان درکه  را از اقدامات اجرایی در راستای ایمن سازی حرکت وسایل نقلیه و عابرین پیاده در منطقه یک دانست.