دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی 1402 ، به مدت 3 روز دی ماه امسال در محل مصلا امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش گویای صنعت، دومین رویداد بین المللی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ در جلسه ستاد ملی پیشگیری ، فرماندهی و پاسخ به بحران مورخ ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ که در محل وزارت کشور برگزار شد ، احمد وحیدی وزیر محترم کشور ضمن بیان اینکه رویداد مدیریت بحران ایران قوی کار ارزشمندی است، بر مشارکت و حضور دستگاه های اجرایی کشور در برگزاری دومین رویداد بین المللی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ تاکید کردند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: بر لزوم کمک توسعه فناوری در دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ تاکید کرد

محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر لزوم توسعه فناوری در دومین رویداد بین المللی نمایشگاه مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲تاکید کرد.
نامی ضمن تاکید بر لزوم ارتباط موثر و فعال سازمان بحران کشور با دانشکاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور گفت : نظام مدیریت بحران کشور امروز بیش از هرچیزی به توسعه فناوری های نوین و پیشرفته نیازمند است و این امر محقق نخواهد گردید مگر با ارتباط موثر و فعال با دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور.

در پایان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس رویداد گفت : امید است برگزاری دومین رویداد بین المللی نمایشگاه مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ بتواند گامی رو به جلو برای رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقاء مدیریت بحران کشور باشد. همچنین انتظار می رود با مشارکت و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی، علمی، صنعتی، صنفی، تشکل های مردمی و جهادی و دیگر سازمان ها ذی نفع در حوزه مدیریت بحران گام بلندتری برای نیل به این هدف برداشته شود

همچنین گفتنی است، نظر به لزوم فراهم سازی زیرساختی با محوریت رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقای نظام مدیریت بحران کشور و دستیابی به ایران قوی در حوزه مدیریت بحران ، سازمان مدیریت بحران کشور برای دومین بار متوالی ، دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ ، را به مدت ۳ روز مورخ ۳ الی ۵ دی ماه ۱۴۰۲ در محل مصلا امام خمینی (ره) تهران اقدام نماید.
دبیرخانه علمی این رویداد بر آنست تا با پایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مدیریت بحران کشور، نخبگان این حوزه را شناسایی نموده و با اعطای «جایزه تعالی مدیریت بحران کشور» از تلاش شایستگان حوزه مدیریت بحران کشور تجلیل نماید.
نمایشگاه رویداد به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه رسمی مدیریت بحران ایران در فضای بالغ بر ۴۰٫۰۰۰ متر مربع با پیش بینی حضور بیش از ۱۰۰۰ محصول فناورانه از ۳۰ کشور و بیش از ۱۰۰ هزار بازدید کننده، در بخش های نمایشگاهی، علمی- آموزشی و فرهنگی، فرصت بسیار مغتنمی است تا فعالان این حوزه دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید مدیران ارشد بین المللی، ملی، استانی، محلی مدیریت بحران ، دست اندرکاران و متخصصان علمی و اجرایی این حوزه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند مخاطره‌خیزی کشور و نیازهای روز حوزه مدیریت بحران روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این حوزه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های علمی، اجرایی، صنفی و صنعتی آتی خود را هدایت نمایند.
مشارکت کنندگان رویداد و بخش نمایشگاه :
• پاویون رسمی سازمان مدیریت بحران کشور ؛
• پاویون بین المللی کشور های پیشرو و مجامع بین المللی در حوزه مدیریت بحران؛
• پاویون اختصاصی اعضای ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران با حضور نمایندگان ۲۹ وزراتخانه، سازمان و دستگاه ملی؛
• پاویون اختصاصی ادارات کل مدیریت بحران استانداری‌های سراسر کشور و دستگاه های استانی؛
• پاویون اختصاصی مراکز و انجمن های علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری و استارت‌آپ‌ها؛
• پاویون اختصاصی انجمن¬‌های صنفی ، سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی- جهادی؛
• پاویون اختصاصی صنعتگران و تولید کنندگان، بازرگانان، فعالان تجاری- اقتصادی، شرکت های مشاور و مجری و تامین کالا؛
• اساتید، اندیشمندان، مدیران، دانشجویان و سایر پژوهشگران دانشگاه¬‌ها، پژوهشگاه‌ها، ، پژوهشی و آموزشی داخلی و خارجی؛

جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخش‌های مختلف رویداد و فرصت‌های بهره‌بردای موجود می‌توانید به تارنمای رویداد به نشانی www.idmevent.ir مراجعه فرمایید.