معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی انتظامی فراجا گفت:چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده‌های نیروهای مسلح شامل همسران، فرزندان دختر و پسر بالا و زیر ۱۶ سال، همچنین خواهران شاغل به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

به گزارش  گویای  صنعت، سرتیپ دوم پاسدار محمد بهرامی اظهار داشت: این مسابقات در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود و در این دوره از مسابقات بیش از ۸۰۰ نفر از نخبگان و ممتازین قرآنی نیروهای مسلح در بخش خانواده‌ها و خواهران شاغل حضور دارند.

سردار بهرامی افزود: مسابقات در ۱۱ رشته حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، ۱۵ جزء، ۱۰ جزء، ۵ جزء ۳جزء همچنین قرائت تحقیق، ترتیل، اذان، و درک مفاهیم سطح ۱ و ۲ برگزار می شود.
وی  گفت:شروع مسابقات روز دوشنبه ۲۷ شهریور و مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر روز ۴ شنبه ۲۹ شهریور ساعت ۱۴ در سالن اجتماعات غدیر دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی علیه السلام با حضور فرماندهان و مسئولین لشگری و کشوری برگزار خواهد شد.
معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید بر اینکه در این دوره از مسابقات منتخبینی از ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی مسلح و فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران حضور دارند، گفت: منتخبین حاضر در این دوره از مسابقات، برگزیده بیش از ۱۵۰هزار نفر نخبه قرآنی شرکت کننده در مراحل مقدماتی و نیمه نهایی هستند.
شایان ذکر است بیش از ۳۰ نفر از داوران و اساتید بین‌المللی قرآن کریم کشورمان این دوره از مسابقات را داوری خواهند کرد.